Skocz do zawartości

[dyskonty i inne duże sklepy]Lidl, Biedronka, Aldi, Tesco etc. odzież i akcesoria sportowe.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie używałem, ale jest dużo opinii że za tą cenę jest dobry. A co do przydatności, jeśli się nad tym zastanawiasz to znaczy że go nie potrzebujesz. Ewentualnie fajne stojaki tylko za tylne koło ma w swojej ofercie bitul, tańszy, mniejszy i troszkę mniej praktyczny, ale i tak to jest chyba najlepsze wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem opinie właśnie, ale liczę na to że wypowie się ktoś kto go ma i po roku albo więcej może stwierdzić, że dalej stojak jest ok. Czy go potrzebuję sam nie wiem. Mam piwnicę więc miejsca sporo , mam nadzieję, że wypowiedzą się ci co użytkują stojaki  o ich plusach w porównaniu do braku takowego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidlowski zbiera dobre opinie, za tą cenę warto. Poczytaj wątki o zakupach w Lidlu a znajdziesz opinie osób co używają je od lat. Co do serwisowania, jak nie naprawiasz sam roweru w większości przypadków a jedynie zmieniasz opony / dętki to odpuść. W przeciwnym razie docenisz jego obecność ;)

Edytowane przez Dziubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten stojak i polecam. Choćby zwykła regulacja biegów jest o wiele przyjemniejsza. Ja na swoim złożyłem rower, używam do serwisu amortyzatora itp.

Jest dość plastikowy więc do pro serwisowych zastosowań może być za słaby.

Czy te nogi nie przeszkadzają? Nie potykasz się jak są szeroko rozstawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pompke mam,daje radę napompowac 8barów ale koncowka z duzym oporem

Za 30zl nawet warta.

zastanawiam sie nad sakwą pod siodlo z zestawem,za tą kase nie ma cudow ale może jednak werto?

Stojak chciałem kiedyś kupic ale nie serwisuje nie wiadomo jak no i mam mieszkanie 44m2

Edytowane przez pokerman9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten zestaw, tylko że lepszą wersję bo torebka były mocowana na zatrzask sztywno przymocowany do siodełka. W każdym bądź razie opłaca się, multitool jest zadziwiająco dobrej jakości. Torebka się rozpruła ale trochę ją wymęczyłem przez wpychanie rzeczy do pełna i ciut więcej. A multitoola używam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te nogi nie przeszkadzają? Nie potykasz się jak są szeroko rozstawione?

 

Nie mam takiego problemu. Może też nie rozstawiałem jakoś bardzo szeroko (choć mój full waży 13kg).

Jedyna wada to to, że czasem muszę szukać środka ciężkości roweru - inaczej uchwyt się przekręca - komplikuje to wyjmowanie kół. Jednak i tak jest bez porównania bardziej komfortowo niż bez stojaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech od poniedziałku, 6 marca trwa oferta rowerowa, dużo bogatsza niż będzie u nas. Są też buty i to zarówno w wersji męskiej jak i damskiej. O ile się nie mylę, to model inny niż w poprzednich latach?

Męskie: https://www.lidl.de/de/crivit-herren-fahrradschuhe/p241123

Damskie: https://www.lidl.de/de/crivit-damen-fahrradschuhe/p241124

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W decu jest stojak 10 zł droższy. Warto dopłacić?

 

Nie wiem, nie widziałem tego z deca, znajomy ma z ten z lidla i sobie chwali.

 

EDIT: Kupiłem ten z Lidla, wygląda dość solidnie. Jest stabilny, dość ciężki - 6,9kg. Na chwile obecna tyle mogę powiedzieć. 

 

post-135809-0-35895800-1489401728_thumb.jpg

 

 

Edytowane przez dzemi15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mailo

naprawdę jest Ci potrzebny stojak za ok 500zł

prowadzisz jakiś serwis?

jak tylko do domowego dłubania to poco przepłacać,skoro setki ludzi używa lidlowskie to po co szukać innego

masz 36mies. gwarancji,lidl chyba nie robi z nią problemu.

ja gdybym miał miejsce w bloku to tez bym taki kupił,a tak muszę się męczyć na korytarzu,przestawiając go po kilka razy  :woot:  :yucky:

@jaskier02

ja osobiście ciuchów z lidla nie polecam.

mam dwa soft... ale jest to najgorszy ciuch jaki kiedykolwiek  miałem,

nie oddycha.

kolega ma wiatrówke,kupił mieś. temu i mówi że dobra

ale po przejechaniu 11km ze s. 21km/h jest cały mokry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...