Skocz do zawartości

[odzież] na chłodniejsze dni


Nhar

Rekomendowane odpowiedzi

Po zakupie roweru pod koniec kwietnia, nie przypuszczałem, że po przejechaniu okresu wiosenno-letniego będę miał ochotę na więcej. Myślałem że odstawie go na okres jesienno-zimowy i zacznę znów jeździć na wiosnę, ale wczoraj ubrany w dres do biegania :D zrobiłem spory dystans w naprawdę dobrym tempie i mi się spodobało. 

Niestety dało się odczuć zimny wiatr, więc postanowiłem zaopatrzyć się w specjalny ubiór do jazd w tych warunkach.

 

Teraz zastanawiam się, czy będzie możliwość zakupu czegoś w decathlonie, martensie (bo tylko te sklepy mam pod ręką), czy po prostu zrobić większe zakupy w jakimś popularnym sklepie internetowym, ale niestety bez możliwości przymiarki?

 

Od razu dodam, że nie jestem fanem obcisłych ubrań :D, wole bardziej luźniejszą odzież, ale w przypadku bielizny termoaktywnej mogę się przełamać.

 

Zastanawiałem się nad zakupem kilku rzeczy:

Przede wszystkim nad kurtką chroniącą od wiatru z długimi rękawami (długie ręce mam, chyba nieproporcjonalne do ciała :D) i z dobrą ochroną okolic szyi

Do tego jakaś bielizna pod spód, tylko nie do końca mam rozeznania, która z nich jest w miarę dobrej jakości

Myślałem również nad cieplejszą kurtką typu softshell na chłodniejsze dni

Co do spodni to słyszałem o firmie Endura, tylko nie do końca jestem przekonany, czy chce dać za spodnie 400/500 zł :D 

 

Najlepszym rozwiązaniem byłby zakup wszystkiego w jednym sklepie, a nie rozmienianie się na drobne.

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...