Skocz do zawartości

[Rower] Fat bike czy będzie odpowiedni?


Kordon

Rekomendowane odpowiedzi

No dzień dobry :) jestem tutaj nowy i chciałbym się przywitać, jestem kordon. 

Ostatnio interesuje mnie rower "fat bike" wiem że to jest rower specjalny do downhilów i wyskoków no mniejsza wiecie o co chodzi, ja chciałbym nim podróżować na kurs oraz do pracy, jest parę lasów ale więcej jest też asfaltu, na razie mam swojego falcona srebrnego z 28" kola, jest wygodny i bardzo dobry  ale też potrzebuje parę nowych części, i tak się zastanawiam czy wymienić te części albo kupić też fat bike.  

 

Dodam jeszcze od siebie że nie dawno zacząłem podróżować na rowerze bo odkąd się przeprowadziłem za granicę to od 6 i pół roku siedziałem siedzeniem na siedzeniu :) i zdaje sobie z tego sprawę że to było złe, ale teraz bardzo dużo jeżdżę. 

Jak myślicie? nazbierać na fat bike czy inwestować w falcona? mam na myśli rower zwykły drogowy. 

 

Tak wygląda mój rower na teraz, potrzebuje sporo części bo niektóre są wręcz zardzewiałe i stare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że to jest rower specjalny do downhilów i wyskoków 

 Chyba coś ci się pomyliło. :w00t: Coś o fb i jeszcze ten temat

Na pewno nie kupuj fb ten rower nie nadaje się do dojeżdżania do pracy i jazdy po asfalcie. 

Szukaj roweru typu cross lub treking.

 

 

 

 

 

Jak myślicie? nazbierać na fat bike czy inwestować w falcona? mam na myśli rower zwykły drogowy. 
Obydwie wersie są złe. W ten rower nie warto inwestować a fb będzie najgorszym możliwym wyborem.

 

Jaki masz budżet na nowy rower/remont? 

Edytowane przez Marcin9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj,mądralo...

W branży jestem od wielu lat a to co proponujesz swymi linkami to rowery "komunijne".

Chcesz rower z prawdziwego zdarzenia ?

Poproś babcię o 800-1000 £, wtedy zacznie się prawdziwa dyskusja o np. fatach i wyźszości tego a tego nad innym.

Twoje wymagania mają się nijak do rowerowej rzeczywistości.

Dozbieraj funi ,kredyt weź i wróć z większą sakiewką bo teraz bujasz w obłokach.

Masz 180£?

Super-kup to co ma najładniejszy lakier,bo w tej kasie tylko w tym moźna przebierać.

Cała reszta reprezentować bedzie jednorazową jakość dla gimnazjalistów.

 

Ja teź szukam roweru ...nowy,porządny,balony,teleskopy,dużo biegów

...taki do skakania,hopki ,zjazdy i te sprawy . I źeby by teź na dojazdy do pracy...

Mam 800zł. Szukam,szukam i wiem że nie znajdę.

Bo wiem źe takiego NIE MA.

 

Wiecej glosu w tej niższej dyspucie nie zabiorę bo mi szkoda na to czasu.Tyle z mojej strony .

Pozdrawiam.

Edytowane przez ronina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecę - czytaj ze zrozumieniem.

Napisano Ci parę razy że rower za taką kwotę to złom. A Ty kolejny raz wklejasz link to złomu, tym razem za jeszcze niższą kwotę. 

Zlituj się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, zdałem sobie sprawy z tego :/  czasami jestem debilem i się to potwierdza. 

Nie znam się tak na rowerach bo kiedy ja miałem rower to było w 2004 roku, jeździłem składakiem i później już skończyłem jeździć bo wyjeżdżałem do Anglii, jedynie z części to znam shimano wiem że są dobre. 

 

post-191383-0-69858900-1442267288_thumb.jpg

 

Na razie powymieniam sobie części w moim falconie, i będę zbierał na coś konkretnego,  a falcon (mój rower) będzie mi służył jako tako na razie. 


Ogólnie to chciałbym kupić nowy rower ale nie mam na razie tylu pieniędzy, także postanowiłem ze powymieniam sobie drobne części zeby mi się przyjemniej jeździło ETC. przerzutki bo jedna z nich nie działa i mam tylko 3 biegi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...