Skocz do zawartości

[amortyzator] kolekcja Suntour 2016-2021


ACTIVIA

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa dostawa gąbek 32/34/35/36mm

f328.jpg?0.6770522743713445

Teraz, MikeDozer napisał:

@ACTIVIA Badam temat co gdzie i za ile moge kupić. Czym lepsze ratio cena/mozliwosci/jakość tym lepiej (oraz większa szansa ze kupie wcześniej). Jeśli da się coś sensownego kupić w cenie 1000-1500pln to super.  Jesli jest coś sensownego ponizej 1000PLN to jeszcze lepiej.

Istotną informacją może być to, ze mam aktualnie oś 12mm sztywną oraz zacisk flatmount RS505

12mm z przodu??. Z tego co wiem to 12mm są na tylnym kole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

 

UWAGA!!
W tym roku prawdopodobnie jest ostatni rok amortyzatorów Suntour XCM z piwotami (26") i rurami goleniowymi 30mm. Od przyszłego roku mają być wszystkie XCM-y już tylko pod hamulce tarczowe oraz z goleniami 32mm. Gdyby komuś się już w tym roku trafił XCM z takim napisem tzm XCM32 to nie sugerować się że rury goleniowe są 32mm. To są już nowe naklejki na przyszły rok. Podobna sytuacja była w duroluxach 26" gdzie były dawane nowe naklejki z kół 27,5" z opisem 36mm, chodź w rzeczywistości miały rury goleniowe 35mm

f335.jpg?0.8187027288612325

 
 
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Przymierzam się do serwisu Axon RL-RC PCS ELITE 29 15QLC. Ma ok. 3000km. Nigdzie nie mogę znaleźć manuala serwisowego. Potrzebuję wiedzieć ile, gdzie i co wlać do smarowania . Nie ukrywam, że będę zamawiał u Activi wszystko. Możecie pomóc, ew. wskazać gdzie znaleźć takowy manual?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to rozumiem? Durolux i 38mm goleń???!!! Ładny to będzie potworek. Odbije się jakoś na wadze ta zmiana? Czy jeszcze za wcześnie żeby wiedzieć?

Swoją drogą to ciekawe jak z konkurencją typu FOXy, RSy czy inne Ohllinsy... Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić nazwę "FOX 38". Coś słabo to razem pasuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...