Skocz do zawartości

[amortyzator] kolekcja Suntour 2016-2021


ACTIVIA

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Chciał bym was poinformować że na 2018 sporo w amorkach Suntour się zmieni. Będzie sporo nowości. Np. nowy model ZERON; Ponadto Duroluxy będzie występował w wersji 650B+ czyli 29"x2,6 lub 27,5x2,8 a także z osią 15mm;  Także będą nowe odmiany w Axonach/Epixonach/Raidonach/XCR-ach

Co do reszty to dam wam znać po otrzymaniu konkretnych informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam jestem zainteresowany kupnem tego amortyzatora

Amortyzator Suntour Raidon XC RL-R 29 AIR Czarny Mat 2017

i chcial bym sie dowiedziec o co chodzi z tymi piwotami i czy ta gwiazdka w rurze sterowej bedzie nabita i czy jest on pod oś 9mm

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwoty są to te dwa bolce służące do mocowania hamulce V-brakei. Rura sterowa jest dość długa przez to na pewno najpierw będziesz sobie musiał ją skrócić według długości poprzedniego amortyzatora i wtedy dopiero nabić gwiazdkę. Oś oczywiście jest pod 9mm bo pod oś 15mm to wtedy ceny zaczynają się od prawie tysiąca w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam chciał bym zakupić amortyzator Epixon XC RL-R pod koło 27,5" dokładnie do Kellys madman 30 2014r http://katalog.bikeworld.pl/2014/web/produkt/rowery/mtb_650b_hardtail/kellys/32906/madman_30 który bedzie dobry? wstępnie myślałem o  SF6-EX7-X-RLR-0-L bedzie ok? i czy to dobry wybór? budżet ok 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, użytkownik starej daty pyta, wymiana xct czyli koło 26 , sterówka 1 1/8 i oś 9mm szukać jeszcze epicona, czy kupić raidona ( ponoć technologia przeszła z starego epicona ) czy pchać się w epixona? z tymi parametrami? W polsce mam epicona rld i byłem zadowolony w UK będę raczej z Ebaya kupował, ale rozbieżność cenowa prawie ta sama ( epixon nie raz tańszy od epicona ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością informuje ze od 2018 Suntour zaprzestaje produkcję Epixonow wersji TR pod os 15mm z prostymi czy taper sterowkami. Jedynie będą z wersji XC pod os 9mm. Zamiast Epixona wejdzie nowy model Zeron z goleniami 34mm lecz juz tylko ze sterowka taper ktorego bedziemy mieć od marca przyszłego roku. Ponadto takze będziemy miec juz dostępne Aurony PCS i tu z niespodzianką bo nie tylko w wersji boost czyli 110x15 z goleniami 35mm lecz takze pod zwykla oś 100x15 (tutaj to nie wiem jakie będą golenie). Takze bedzie dostępny nowy model Duroluxa R2C2 PCS pod koło 29" z osią 15mm x 110. Również z powodu ze sporo osób pyta sie o budzetowy amor pod koło 29" i oś 15mm to będziemy mieć Raidony 29" RLR 15QLC Czarny mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wytrzymały (ważę ok 100kg) amortyzator o skoku 100mm z prostą sterówką pod koło 29 i oś 15mm, zastanawiam się między Epixonem TR, który jest dostępny w tej konfiguracji u Activii a Auronem z usługą wymiany sterówki. Poproszę o opinię czy warto dopłacać do Aurona, zależy mi na kulturze pracy, sztywności a przede wszystkim trwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...