Skocz do zawartości

[amortyzator] kolekcja Suntour 2016-2021


ACTIVIA

Rekomendowane odpowiedzi

Raidon będzie dostępny pod os 9mm i 15mm. Epixonow TR nie bedzie za to XC pod os 9mm będą w wersjach zlotych i czarnych goleniach. Jakie będzie w Polsce to nie wiem

 

Co do komory negatywnej to wszystkie amory produkowane sa teraz na solo air czyli mają w komorze negatywnej małe sprezyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu wyjścia nowego modelu Zeron. Stwierdzili że do wersji Trail powinny znajdować się amortyzatory z grubszymi rurami goleniowymi. Dużym bólem będzie to że juz nie będą produkować lepszych amortyzatorów ze sterówka 1/1/8" jak do tej pory jeszcze w Epixonach TR i Axonach

Inaczej pracuje Epixon TR przy skoku 100/120 a inaczej przy skoku 140/150 gdy do tych większych skoków powinien być już sztywniejszy amorek, natomiast Epixon TR miał taki zakres skoku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do komory negatywnej to wszystkie amory produkowane sa teraz na solo air czyli mają w komorze negatywnej małe sprezyny

 

Małe sprostowanie - chyba tylko RockShox używa określenia SoloAir i żeby ciekawiej było amortyzatory określane tym mianem posiadają dwie komory powietrzne (pozytywną i negatywną) i nie posiadają sprężyn stalowych. Może miałeś na myśli wszystkie amory produkowane przez Suntour?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Małe sprostowanie - chyba tylko RockShox używa określenia SoloAir i żeby ciekawiej było amortyzatory określane tym mianem posiadają dwie komory powietrzne (pozytywną i negatywną) i nie posiadają sprężyn stalowych. Może miałeś na myśli wszystkie amory produkowane przez Suntour?

 

Kolego Dokumosa, każdy tu pisze w prostym rozumieniu dla innych, Jak używa to RS a jak ja to mnie nie interesuje, Wiem dobrze ze pracujesz w serwisie i prostować mnie nie musisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzgledu dość popularnego systemu typu boost to Suntour oprócz Duroluxa który wypuścił na 2018 pod oś 15mm to takze będzie nowy model RUX-a pod oś 15mm. Co do Epixonów to mogę potwierdzić że będą z czarnymi lagami.

Co do Axonów to nowościa będą Axony BOOST 650B+ z czarnymi goleniami 34mm, także będą Raidony BOOST 650B+ z czarnymi goleniami 34mm i błotniczkiem

Co do tylnego zawieszenia to Suntour coś nowego  wypuścił na rynek, to są dampery Suntour TRIAIR

 

f149.jpg?0.5098364112574176

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zakupiłem jakiś czas temu u Activi Aiona z usługą wymiany sterówki z taper na prostą i usługą serwisu zerowego. Panowie w moim serwisie rowerowym orzekli, że sterówka jest świetnie wykonana i wymieniona fachowo a sam amortyzator działa świetnie. Wypada więc podziękować i polecić sprzedawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym przedstawić wam nowy system tłumienia.  Nie wiem jak będzie działał bo to dopiero na 2018 lecz wiem że w miejscu czarnym jest gumowy woreczek zamiast aluminiowej rurki. Niestety jest to w wersji przeznaczonej na Amerykę i nie wiadomo czy będzie występował w Europie

 

f155.jpg?0.9472803140279265

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...