Skocz do zawartości

[pogadajmy] Jakie macie hobby poza rowerem?


99Lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Na pewno większość z nas ma jeszcze drugie hobby niż jazda na rowerze. Byłoby super, gdybyście w tym temacie umieszczali zdjęcia swojego równie ciekawego zajęcia poza kolarstwem. Wstawiając fotkę, napiszcie krótki opis dotyczący tematu Waszej pasji. Myślę, że wiele forumowiczów chętnie sprawdzi nasze pozostałe zainteresowania :)

Zacznę więc od siebie. Poza rowerem, posiadam duże zamiłowanie do gry na perkusji. Uwielbiam ćwiczyć i poprawiać swoje umiejętności co do bębnienia. W niedalekiej przyszłości chciałbym założyć własny zespół rockowy, bądź reggae :) Lubię również nagrywać tzw. drum covery, (Coverowanie dowolnego utworu na perkusji) by następnie je wstawiać na popularny serwis filmowy :D

0737bf5ea16d8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zdjęcia? Muszą być?
 

Niekoniecznie trzeba wstawiać fotki, no ale w miarę możliwości chociaż jedną wrzucić, to byłoby super. Wtedy całość wygląda jeszcze bardziej przyjemnie :D

 

trudno tak wszystko opisac i sfocić  


Wiadomo, sam również posiadam więcej zainteresowań i ciężko wszystkie wypisać, ale przedstawiłem taką główną pasję, w którą wkładam wiele serca. Pozdrawiam! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasach, gdy miałem rowerową przerwę zajmowałem się fotografią. Nawet jakoś mi szło, ale gdy wróciłem na rower aparaty poszły w kąt. Zaraz pojawią się głosy, że jedno nie wyklucza drugiego, ale to nie prawda. Żeby nie robić zdjęć "do kotleta" trzeba przeczytać kilka książek i popatrzeć jak inni to robią. Potem trzeba każdą scenę przemyśleć i poświęcić dłuższą chwilę na post processing. A to wszystko kosztuje i to dużo... Pal sześć pieniądze - czas, to jest to czego zaczęło brakować.

 

Mam blog, na który wrzucałem co ciekawsze zdjęcia (wedle mojego uznania rzecz jasna): http://marcinklosphotography.blogspot.com/

Data ostatniego wpisu jest znamienna, bo wtedy mniej więcej chyba kupiłem pierwszy rower po latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grywałam na gitarze. Nawet obecnie mam dwie. Jednak od paru lat bardzo rzadko są one w moich rękach. W sumie chyba głównie brakiem czasu i motywacji do nauki jest to spowodowane. Może kiedyś wrócę jeszcze do tego. :)
Aż trudno mi uwierzyć w to, że pierwszą gitarę (ta po lewej) kupiłam w 2008r.  :blink:

 

tqzzyv5vsnpt.jpg

 

 

 

 

 

Poza tym bardzo lubię udzielać się charytatywnie. Już bardzo dużo było akcji, w których brałam udział. Niezapomniane wrażenia, znajomości, doświadczenie. Mam nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej. :D

Taka mała kolekcja się robi:

 

kq80q3cje95s.jpg

 

 

 

 

Hm no oprócz tego jeszcze lubię sobie poćwiczyć w zaciszu swojego pokoju. :D

 

 

 

PS. Dzięki za ten temat, bo zmotywował mnie do wyciągnięcia gitar i zrobienia zdjęć. Od razu nastroiłam i zagrałam parę kawałków.  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS. Dzięki za ten temat, bo zmotywował mnie do wyciągnięcia gitar i zrobienia zdjęć. Od razu nastroiłam i zagrałam parę kawałków. 


No to super! Co jak co, ale zabawa muzyką jest znakomita. Sam często po kilkudniowej przerwie od instrumentu nie mogę się nim nacieszyć i gram do woli :D Pozdrawiam! :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :-)

 

Kiedyś grałem w piłkę nożną w amatorskim klubie z małego miasteczka. Było to jedyne zajęcie, które mnie pochłaniało. Niestety musiałem przestać. Zerwałem więzadła w kolanie i piłka sie skończyła. Po operacjach i rehabilitacji już to nie było to.  Z tamtych czasów pozostała mi pasja do piłki. Oglądam w miarę wolnego czasu sporo meczów, śledzę nie tylko naszą rodzima ligę ale też zagraniczne. Na dziś oprócz pasji związanej z rowerem lubię czytać książki, robić zdjęcia (fotograf ze mnie kiepski). Ale najwięcej czasu poza pracą zajmuje mi rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Zbieram banknoty :)

http://www.gawelbanknoty.pl/

Coś jak ja :) Kolekcję mam małą, bo Żonka też ma hobby: wydawanie ;)

 

Moje w obrazkach - noże i sprawy okołonożowe :)

Czasem jakąś pochwę machnę :)

mFH95xm.jpg

Jakiś nóż zrewitalizuję.

Nowa rękojeść starego gerlacha:

PrXGvFK.jpg

Odświeżenie sierpaka:

1LSaiak.jpg

 

Rzadziej machnę jakąś reckę noża produkcyjnego - sog flash 2 :D

9xOfXyk.jpg

tudzież zrealizuję zamówienie na urządzenie strzelające - tu dla Chrześnika:

MJYWHiK.jpg

To dla mnie :)

k0Gr8HY.jpg

 

Jak ktoś, coś w sprawie noży to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Porcelan jak zobaczyłem tytuł tematu to spodziewałem się tu fotki makro jakiegoś Benczmejda w stylu Maby bo chyba lubisz ;)

 

A w temacie - ja również lubię noże choć od kiedy wkręciłem się totalnie w rowery zamiłowanie do ostrości zeszło na drugi plan.

 

Do tego fotki, hobbystycznie, w zależności od tego co uda mi się sfotografować i odpowiednio podkręcić programami graficznymi ;)

To moja skromna strona http://lubiechlebzesmalcem.digart.pl/digarty/

 

pzdr :)

 

ps. pochwę to większość czasem machnie i się nie chwali ;)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To macie coś od Dzaka, lubie klecić modele samochodów tiry i rowery :D

 

P1013852.JPG

 

WP_20150415_001.jpg

 

mamy z synem ciekawe hobby :) projektujemy puzzle 3d, różne budowle, zamki lub autka. Nie mamy niestety w posiadaniu drukarki 3d, żeby realizować nasze projekty, ale zlecamy to na platformie 3d designers. Drukują takie puzzle z żywicy, która jest trwała tak samo jak te inne puzzle drewniane co są dostępne na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

u mnie praktycznie od zawsze, podobnie jak rower, jest rysowanie. Ostatnio co prawda mam na to coraz mniej czasu, ale raz na parę miesięcy coś tam sobie jeszcze nabazgram. 

A od jakiegoś czasu wkręciłem się troszkę mocniej w fotografię. Kilka moich zdjęć można obejrzeć na naszym forum w tematach "codziennie jedno zdjęcie" czy "Jedna wyprawa-jedno zdjęcie".

No i sprzęt audio. ;)

1391622_646119558766202_938026395_n.jpg1266765_644512275593597_1616074417_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@elkaziorro świetne rysunki, pełna profeska. Ile zajmuje Ci narysowanie takiej pani? Ja poza rowerem to jeżdżę na snowboardzie, czasem bujnę się terenówką na poligon (chciałbym częściej) i prowadzę bloga o rowerach i nie tylko:http://www.bertfreeride.pl . Lubię chodzić po górach z plecakiem i podróżować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej dzięki pewnej szkole zajmowałem się epizodycznie grafiką warsztatową, rysunkiem i malarstwem, rzeźbą w tym snycerstwem, oraz grafiką komputerową dwu- i trójwymiarową w zakresie reklamy wizualnej. Od dziecka interesowałem się techniką, szczególnie rysunkiem technicznym, od paru lat, zgodnie z niemal już posiadanym zawodem - mechatroniką, w szczególności elektryką, elektrotechniką i mechaniką. Wiem też co nieco na temat pożarnictwa. Nie są mi obce fora strazak.pl, forum.knives.pl, swiatelka.pl, cnc.info.pl oraz forumsep.pl. Od święta odwiedzam też ifp.pl :)
Dużo czasu spędzam w warsztacie, szczególnie zimą. Poza tym co trzeba zrobić, zajmuję się ślusarstwem, mechaniką precyzyjną i stolarstwem, co lubię najbardziej. Drewno to bardzo wdzięczny materiał.
Od dwóch lat jestem też amatorem piwa rzemieślniczego z Polski i nie tylko. This is revolution! drinkbeer1.gif


 

post-150206-0-46737500-1445121360_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...