Skocz do zawartości

[bikepacking] Podróże na rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A Ty się zgodziłeś z tym punktem nawet go nie czytając

Czytając Regulamin sklepu:

 

 

 

Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zamówienia w mailu potwierdzającym. Z tą chwilą następuje zawarcie umowy sprzedaży, z zastrzeżeniem pkt. VII.

 

Została zawarta umowa z której sklep się nie wywiązał. Mało tego bezczelnie skasowali zamówienie. Pkt. VII dotyczy wyłącznie warunków dostawy.

Wystarczyło napisać, że niestety wystąpił błąd na stronie i w zamian oferujemy np.rabat na kolejne zakupy. Cały czas jest możliwość zakupu tej torby więc sklep ewidentnie rżnie głupa w tej sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Heh, mówiłem, że nie zrealizują zamówienia. Tak jak już wspomniano - nieładny sposób na "przyciągnięcie" Klienta.

Że też Wam się chce przepychać...  :no: 

@rambolbambol, czy mógłbyś założyć oddzielny temat (najlepiej w dziale Sklepy rowerowe) dla zainteresowanych sprawą, tylko podlinkować go tutaj i kontynuować tam dalszą dyskusję? 

A tutaj wracamy na właściwe tory.

EOT

__________________________________________________

Edyta: torba już niedostępna, ale za to z właściwą ceną  :D

https://www.centrumrowerowe.pl/akcesoria/torby-i-sakwy/torby-rowerowe/p,torba-podsiodlowa-saddle-pack-dry-9l-apidura,660030.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno niedziała na mnie jako przyciagnięcie klienta. Jak nie bede zmuszony do ostatecznoaci to nic u nich nie kupie. W roznych sklepach internetowych kupiqalem ale to co robi Centrum Rowerowe i Bikestacja to jest jakis evenement.

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, zamówienie zostało przywrócone wraz z pierwotną kwotą. Jak na razie więcej informacji nie podano. Cierpliwie poczekam na dostarczenie przesyłki.

 

Ps. faktycznie zaśmieciliśmy trochę wątek przez problemy ze sklepem...

Edytowane przez Pankrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

z innej, kulturnej...
Z miesięcznym opóźnieniem ale powoli maszynka sie rozkręca:

19441697_1388087417950868_32727016785952

..miałem przyjemny wgląd w raptem dwa artykuły, coś tam słyszałem i powiem Wam, to będzie inny magazyn! Dosłownie :)
Jak dwójka (czyli szóstka) była nadzieją na lepsze i próbą zamazania wątpliwego wrażenia po jedynce, tak ten powinien pokazać, że o starych czasach lepiej zapomnieć.
I jak mówi sam Dyrektor zamieszania Bartek, patrząc na trzecie wydanie wstyd mu za dwa poprzednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc offtopic, dostałem telefon z Centrum Rowerowego i pan mnie poinformował, że zamówienia zostaną zrealizowane po cenie zamówienia, jedynie trzeba dłużej poczekać (początek lipca).

Także wielki plus dla Centrum Rowerowego za podejście do klientów i mimo bałaganu spowodowanego zapewne przeprowadzką, potrafią wyjść z tej nieciekawej sytuacji z twarzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

chcę poinformować o tym, że wszystkie zamówienia na produkt Apidura Torba podsiodłowa Saddle Pack Dry (9L)  zostaną zrealizowane w cenie, która obowiązywała w momencie złożenia zamówienia.

Oczywiście niska cena produktu wynika z naszego wewnętrznego błędu, za co bierzemy pełną odpowiedzialność.

W dniu dzisiejszym z większością z Państwa kontaktował się pracownik Biura Obsługi Klienta w celu przekazania informacji o wydłużonym czasie realizacji.

To jest jedyna niemiła wiadomość związana z realizacją zamówienia. Jednak w tym miejscu proszę o wyrozumiałość, ponieważ liczba zamówień produktu przewyższyła nasz aktualny stan magazynowy.

O konkretnym terminie realizacji będziemy informować Państwa w osobnej wiadomości.

 

Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszam.

W przypadku pytań pozostaje osobiście do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu oraz niniejszym mailem.

 

Pozdrawiam

Szymon Krupa

 

Manager Biura Obsługi Klienta

 

 

Oprócz telefonu o którym pisał mój przedmówca, dostałem takiego maila jak wyżej.

Poczekamy, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nie pakował butów to mógłbyś zmieścić: śpiwór, mate do spania, namiot, sprzęt do gotowania, kurtkę puchówkę(to gdyby było zimniej), kurtkę p.deszczową, zapas odzieży, jakiś minimalistyczny zestaw naprawczy i apteczkę, a jakbyś miał jednak potrzebę używania butów to to wszystko dopchałbyś sandałami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wrzucałem, ale dla tych, którym się nie chce przeglądać postów jeszcze raz mój podstawowy zestaw na okres wiosna-jesień w 12 l worku. Tu namiot 2-osobowy.post-180251-0-02366100-1498237518_thumb.jpg

 

 

Jak się tutaj dodaje zdjęcia? Jak wrzuciłem CtrlC-CtrV to info, że za duże, jak przez dodaj pliki to takie coś.

Edytowane przez Mayfly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i racja,nie wiem bo to będzie moja pierwsza wyprawa.650km szlakiem Green Velo i chciałem zabrać właśnie drugie buty poza SPDkami.

 

PS. Czyli nikt z was nie posiada tego Topeaka żeby po krótce zrecenzować? ;(

Edytowane przez polphastg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkryłem, że jestem zarejestrowany na forum już 10 lat i nie napisałem jeszcze ani słowa, więc witam wszystkich :)

Też gdzieś z tyłu głowy myślę o torbie pod siodło i jednym z kandydatów jest właśnie Topeak BackLoader 10 l. Wie o niej ktoś coś więcej? Zwłaszcza jeśli chodzi o użytkowanie bardziej terenowe niż szosowe. Czy się nie majta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zestaw jaki miałem błąkając się kilka dni po Pogórzu Przemyskim.

35371839711_9ab043bbaa_c.jpg

 

Na kierownicy Packman, na widelcu dwie sakwy - a raczej sakiewki - Toliari 5, przypiete do koszyków Blackburn. W trójkącie Uraltour. Na ogonie klasyk od Carradice.
Całkiem zgrabny zestaw, tylko tego Uraltoura muszę zmienić na coś porządniejszego.
Sam trip bardzo udany. Jechałem różnymi szlakami pieszymi od Ustrzyk Dolnych do Rzeszowa. Niestety sama jakość szlaków miejscami fatalna - rozjeżdżone przez drwali i pieprzone quady. Po większym deszczu praktycznie nie do przejechania. Poza tym inne atrakcje jak powalone drzewa, którymi nikt sie nie zajmuje, trawa po pachy itp. Samo oznakowanie całkiem ok. Ale ogólnie było zafajniście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...