Skocz do zawartości

[bikepacking] Podróże na rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Po tankerze? Tak samo jak po dnie packmana. Ale żadnej nic się nie stało..

Dla mnie takie foto dobrze pokazuje czym się różni (lub jakie daje możliwości) w terenie jazda z sakwami i torbami. To są dwa różne światy i porównywanie ich nie ma kompletnie sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Aż tak nie naśmiewałbym się z Roberta, wiedzę ma, tras zjechanych też sporo. A że mega skrzywiony na punkcie pakowania?
Przynajmniej mamy dwa skrajne bieguny - Wojtka Mayflaya i Roberta :) Jeśli ktoś przekracza te granice to już jest naprawdę szalony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anarchy, zrób po prostu Packmana, w którego idzie zawinąć Sakwę Crosso i powiesić na przedzie. Albo Packmana do zawieszenia z boku bagażnika i połączysz dwa światy.

 

Połączysz dwa światy, ludzie znów będą się kochać i pedałować bez żadnych granic.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Packmana worek Crosso Ortlieb idzie wrzucić bez problemu.

 

A co do drugiej opcji to myślę że worki do porządkowania bagażu (które przewijały się tu jakiś czas temu i kto wie może się pojawią w ofercie) z logo Triglav byłyby idealnym dodatkiem do porządkowania zawartości sakwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

 

Ja w oczekiwaniu na swój zestaw Triglav, awaryjnie testuję taki zestaw na Jurę :)

 

KZvlgAg.jpg

 

Ale patrząc, że FAT z pustymi sakwami waży 19,8kg, to Kona Sutra z torbami powinna się spisać o wiele lepiej na podjazdach :D

Nie wiem czy to zasługa tłustych opon, ale całkiem nieźle się jechało nawet po dziurach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Packmana worek Crosso Ortlieb idzie wrzucić bez problemu.

 

A co do drugiej opcji to myślę że worki do porządkowania bagażu (które przewijały się tu jakiś czas temu i kto wie może się pojawią w ofercie) z logo Triglav byłyby idealnym dodatkiem do porządkowania zawartości sakwy.

U mnie siedzi w pakmanie czerwony worek Crosso  10 l i się jeszcze sprzęty nie pogryzły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ano lipa, doskonale sobie zdaję z tego sprawę i bynajmniej nie jest mi z tym lekko. Kilka osób zawiodłem.
Tak to jest zawsze, że osoba dla której człowiek szyje na ostatnią chwilę na ciężką wyrypę śpiąc po 2h na dobę siedzi cicho a ktoś kto nie dostał czegoś na czas będzie mówił głośno.
Pogodziłem się, czasu nie wrócę, uczę cały czas na swoich błędach.
Priorytetem dla mnie jest jakość, bo koniec końców ostatecznie ktoś zostaje tylko z rowerem i torbami w trasie i wtedy nie liczy się ile zapłacił albo z jak pięknej www to kupił ale czy nie odpadła klamra lub rozpruła taśma.
Na szczęście rynek jest wielki, każdy znajdzie coś dla siebie co dostanie od ręki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Priorytetem dla mnie jest jakość, bo koniec końców ostatecznie ktoś zostaje tylko z rowerem i torbami w trasie i wtedy nie liczy się ile zapłacił albo z jak pięknej www to kupił ale czy nie odpadła klamra lub rozpruła taśma.


Otóż to! Święta racja! 

U mnie (i z tego co widzę, nie tylko u mnie) dystans pękł. Na torbę też czekałem i zapłaciłem za nią normalnie, z zapewnieniem "że nigdy na lodzie nie zostanę", bo to nie "piękna strona www, tylko: Ja, Kolega, Prezes".

Zawiodłem się.

Ja już nawet nie mam sił, czasu ani ochoty prosić się, żeby coś zostało zrobione, bo to chyba bez sensu.

Chodzi o dane słowo i zasady. No i sorry Dawid, ale może lepiej, że publicznie...

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Adamos, wiesz, że z tych dystansów się wycofałem szybko (właśnie dlatego że pękały) i ciężko nowe dystanse pożenić ze starym packmanem.
Dostaniesz nowego całego packmana, w nowej wersji. Skoro publicznie to publicznie. Niech koledzy będą świadkiem. 
amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Dostaniesz nowego całego packmana, w nowej wersji. Skoro publicznie to publicznie. Niech koledzy będą świadkiem.  amen


OK. Skoro tak stawiasz sprawę publicznie, to jest to całkiem "fair" z Twojej strony. Nie można było tak od razu? Wiem, że z Kayakiem też potrafiłeś się dogadać. Co do detali, o których pisałeś na PW, to kolor czarny, może być z kieszeniami z siatki na stałe.

Mam nadzieję, że tym razem się nie zawiodę.

Amen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna mi sakwa podsiodłowa, średniej wielkości, coś takiego jak na zdjęciu. Małe typowo marketowe sakwy są za małe. A duże pokroju Author Sumo (to tylko przykład) są za wielkie. Sakwa ma być w miarę tania, wytrzymała. Nie musi być nawet jakoś super wodoszczelna. Do tej pory marketowe i chińszczyzna mi starczała. Będę w niej przewoził jakieś narzędzia, dętkę, jakaś koszulkę na zmianę, skarpetki i power bank.

Gk1d9cd.png

Edytowane przez kkostekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torby dzisiaj przyszły, zamówiłem cały zestaw (podsiodlowka, na kierownicę i ta na zdjęciu). Jakoś wykonania według mnie na piątkę z plusem :) Były obawy że podsiodlowka będzie mocno się gibac ale na szczęście jest ok.

 

583d5eaacb808612424b047f1f2f8012.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Dorzucam jeszcze torbę pod siodło :)

b31eb17cfe3faeb0824afc4724e682ab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...