Skocz do zawartości

[Białystok] Ustawki


taki_napis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam. Interesują mnie wypady typu niedziela MTB raczej amatorsko np. Góry Krzemienne trasy. Cos w stylu zebrania grupy ludzi w niedziele. Obiadek jakaś kiszka , pyzy w Supraslu. Spedzenie dnia na szlakach w lesie w puszczy. Czy ktoś może cos takiego organizuje? Mam swoje lata ale we dwóch zero frajdy z takiej jazdy. Nie sam napęd w rowerze daje satyswakcje z obcowania z naturą. Ludzie tworza niepowtarzalny klimat. W Supraslu jest tyle możliwości jazdy na MTB ze nie warto pchac się na siłe dalej. Fakt można tam dostać się autem albo droga rowerowa z Białego ok 20 km. Liczy się jednak efekt końcowy. W ta niedziele 13 września pogoda ma być ok 20 stopni. Jeżeli nikt nie organizuje takich wypraw to może jednak znajdzie się chętny. Ja 2 osoby już mam. Mysle o czyms w stylu start 9-10 trasa jakies 20-40 km bez spiny , obiad w Supraslu. Może jakies piwko. I powtórka. Zjazd ok 15-17 w zaleznosci od nastawienia i pogody.

 

 

 

youtube.com/watch?v=Fzu_8DF6X9Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Może da się przyjemne z pożytecznym połaczyc. Zawsze można popatrzeć na zawodowców, obejrzeć trase. Swoje kmtry można zrobić gdzies obok. Niemniej to miły nowy atrakcyjny, godny zaakceptowania aspekt miłego spędzenia dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku zaczynało nas jeździć 8. Mamy od 30-45 lat. Na dzień dzisiejszy zostało nas 2. Robimy co 2-3 dzień po 25 km Las pietrasze. W weekendy cos ok 40-70 z przestojami. Może w przyszłym roku się odważe. Póki co raczej szukamy grupy z która w niedziele da się posmigac gdzieś bardziej rekreacyjnie. Nic nie poradzę na to ze ludzie kupuja górale za 3 tys żeby jeździć po dróżkach rowerowych. Dlatego tez ciężko namówić kogos żeby popedałował w las. Niemniej dzięki za propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...