Skocz do zawartości

[amortyzator] Suntour Raidon DSLO DICS - czy jest wart?


Rapt0r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak już w moim pierwszym temacie wspomniałem, zamierzam zrobić generalny remont mojego roweru. Dotyczy to również przedniego amortyzatora. Szukałem, pytałem się kolegów którzy mają podobny sprzęt i mówili, abym kupił dobry amortyzator z sprężyną pneumatyczną. Najbardziej polecają Rock Shox'y, lecz są one za drogie, ponieważ remont dotyczy również całego napędu, nowych hamulców hydraulicznych i wielu innych rzeczy. Znalazłem taki o to amortyzator. Nie wiem czy jest On dobry i czy wart swojej ceny. Jeżeli ktoś coś o nim wie, niech napisze w komentarzu czy warto go kupić. Ponieważ, rozważam również opcje poczekania z zakupem przedniego amortyzatora i doskładaniem na coś lepszego. Lecz jest to ostateczność, z której nie chcę korzystać. Pozdrawiam ;)

 

http://ctbike.pl/suntour-raidon-dslo-disc-amortyzator-przedni-bialy.html

Edytowane przez Rapt0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mój styl i miejsca jazdy, to jest to różnie. Pomimo tego, że mam rower górski, nie jeździłem nim za dużo w terenie. Co nie było dla niego zbyt dobre, bo się zwyczajnie marnował. W nowym sezonie, zamierzam w końcu użytkować rower tak, jakie ma on przeznaczenie. Czyli kolarstwo górskie. Obecnie mam bardzo słaby amortyzator firmy ZOOM. Nie ma z nim większych problemów, lecz wadą jest jego długość skoku, oraz jakoś tłumienia. Lecz wszyscy znają te amortyzatory. Zależy Mi na jakości względem ceny. Nie chcę kupować czegoś, co nie zdaje egzaminu, a potem żałować wydanych w błoto pieniędzy. Co do zgłoszenia się do owego użytkownika.. Dzięki za radę, na pewno poproszę o radę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje jak na widelec w niskiej klasie cenowej przystało - poprawnie ale są lepsze . Wiadomo cudów nie ma co wymagać , na pewno nie wybiera liści i lubi nurkować przy hamowaniu - ale tego się nie przeskoczy bez zewnętrznej regulacji wolnej kompresji .  Za tą cenę możesz brać a żeby kupić coś znacząco lepszego to musisz także dorzucić znacząco więcej kasy . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...