Skocz do zawartości

[team] Radon Team


Road_King

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w bardzo mniejszościowym teamie użytkowników Radona.

Marka u nas nieznana, jedynie 2 sklepy interentowe sprzedają je w Polsce, stronka producenta

radon .

Mam Radona ZR Litening 6.0 z Foxem X Terra Logic.

Maszynka jest super, zresztą testy w Magazynie Rowerowym to potwierdzają. Ja nie żałuje wydanej kasy i oby tak dalej ;)

Zapraszam innych użytkowników tej marki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Radona ZR Litening 6.0

Jak najbardziej gratuluje rowerqu - naprawde rowerek na swietnym wypasie. W swojej kategorii cenowej chyba nie mozna znalezc nic lepiej wyposazonego.

 

Oczywiscie witam tez nowy klub :) - mysle ze bedzie was ciagle przybywac jezeli radon nadal bedzie bardzo dobrze oposazal swoje rowry i utrzymywal przyzwoite ceny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co możecie powiedzieć mi o ramach tych rowerków, dobre są - sztywne, lekkie?? bo zastanawiam się nad samą ramą dla kumpla, wogóle to zobaczcie sobie jaki "myk" wykręcił pan z bike-center.pl niby radony są poprzeceniane... szkoda tylko że ceny wciąż są takie same jak na początku sezonu :wink: kto nie wie ten się nabierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co możecie powiedzieć mi o ramach tych rowerków, dobre są - sztywne, lekkie?? ...............

 

Są naprawde bardzo sztywne.. to fabryka Cube-a

 

 

I przy okazji serdecznie witam Kolegów po bliskich krewnych.A nawet niektórych bliżniaków (ZR only team)

pod innym nazwiskiem B) .

 

Ciesze się że grono szczęśliwych użytkowników Radonów. To są naprawde doskonałe rowery.

 

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane zdjęcia i opis mojego Radona :P

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Rama : Radon ZR Team

Amor: Marzocchi Mx Comp air 85mm

Hamulce : Deore 535 tarcze 160mm

Koło przód : Sunrims cr18 reborn blodlines DT Champion

Koło tyl : Mavic x221 reborn bloodlines ( 6 zapadek ) DT Champion

Manetki: LX

Przerzutka tył : XT

Przerzutka przód : Alivio

Korba : LX 2005

Kaseta : Deore

Łańcuch : HG-73

Pedały : Ritchey V3 comp

Siodełko : Selle Italia Fokus

Sztyca : Accent

Mostek : Accent

Kierownica : Kalin Pro

Opony : Ritchey Z-Max 2.1 comp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramę kupiłem w komplecie z amorem ( tym co mam Mx Comp Air 85 mm ). W zaszadzie kupiłem jest złym określeniem po prostu namierzyłem taki zestaw na www.bike-discount.de i zwróciłem się z prośba do jednego z sprzedawców z allegro ( gość sie nazywał motor44) i on mi sprowadził taki zestaw. Wszystko załatwiałem poza allegro, troche się bałem ale kumple kupowali u niego amory i polecili mi tego sprzedawcę, wszystko odbyło się ekspresowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam krajana , ja jestem z Żor, tez myślałem o składaniu roweru, ale raz się żyje więc kupiłem gotowego, hehehehe

 

 

witam bikera z sąsiedniej miejscowości ;) z tego co wiem to po Żorach już jeździ Radon, bizon mówił że jego koleżanka sobie kupiła... zresztą świetne te rowerki :D ja jestem z Suszca ,dziś będę składał kumplowi rower na ramie Radona lecz nie wiem czy to tegoroczny model, stery jeszcze klasyczne ale całkiem przyzwoita ramka tu macie linkKLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marnon Jeśli rama ma stery klasyczne to to jakiś starszy model chyba moja rama jest sprzed dwóch sezonów ale ma juz zintegrowane ritcheye.

 

 

tylko dziwnym trafem ma naklejki "pro race 06" czy jakos tak jak poskladam mu go to wrzuce foty. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZe, na pewno się nie zawiedziesz, naprawdę kapitalny rower za stosunkowo niedużą kasę(mało też nie :)) ) ale warto, jedyna moja uwaga po miesiącu jazdy to opony Nooby Nic, na asfalt i nirównosci ok, ale w głębszym piachu, błocie itd. to już trochę mnei j komfortowo, jak je zajadę na amen to wróce do Continentala Survival Pro dla nich błoto i piach to pestka, ale cała reszta bez najmniejszego zarzutu :)

 

Wychodzi na to ze ktoregos dnia ktoregos z was mine na trasie bo sam bede mieszkal w Zorach na stale za okolo 4-5 tygodni :)

Zamiast mijać to może jeździć razem , zawsze to ciekawiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest koleżnak ma ten rower ZR Team Only Black super maszyna .Wygląda bosko .Gdybym miał sobie kupić rower to prawdopodobnie bym go wybrał albo taki sam zestaw tylko że na ramie cube i to tansze około 400 zeta.Na allegro był :) Tylko od razu wywaliłbym te heble hayes 9 albo brałbym coś na v-kach

Na maratonach coraz więcej tych maszyn można zobaczyć :D

Dezerter ile dałeś za tą rame i ile ona waży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...