Skocz do zawartości

[decathlon] Aktualne promocje rowerowe w Decathlonie


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na deszcz to cos takiego http://www.decathlon.pl/kurtka-turystyczna-lekka-mska-rain-cut-id_8300326.html

Bo to i tak ma byc tylko na przeczekanie lub spokojna jazde bo wiadomo ze materialy przeciwdeszczowe przy intensywnym wysilku nie dadza rady z oddychaniem.

Waga ok, malo miejsca zajmuje, opinie tez ok.

A jak ktos szuka kurtki do szalenstwa na deszczu to niech da znac jak znajdzie cos w normalnej cenie z dobra oddychalnoscia - powodzenia, sam bym cos takiego przytulil. Ale w cuda nie wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem ją niedawno jak był na forum link z promocją na 33zł i byłem zadowolony - z mocowania, wyglądu i wydawało się, że to fajna pompka. Tydzień temu przyszło mi ją użyć po raz pierwszy w trasie i jak dla mnie to porażka. Już wiem dlaczego niedawno znajomy mówił mi, że narzekają na te pompki. Wychodzi z niej taki wężyk i przez to pompowanie jest upierdliwe. Wężyk trzeba przykręcać tak lekko do wentyla i dopiero pompować. Niestety jeśli masz dętkę z Prestą i wykręcaną końcówką wentyla, to wielce prawdopodobne jest, że wykręcisz ją przy wykręcaniu wężyka pompki - i pompujesz prawie od nowa  :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kupiłem ją niedawno jak był na forum link z promocją na 33zł i byłem zadowolony - z mocowania, wyglądu i wydawało się, że to fajna pompka. Tydzień temu przyszło mi ją użyć po raz pierwszy w trasie i jak dla mnie to porażka. Już wiem dlaczego niedawno znajomy mówił mi, że narzekają na te pompki. Wychodzi z niej taki wężyk i przez to pompowanie jest upierdliwe. Wężyk trzeba przykręcać tak lekko do wentyla i dopiero pompować. Niestety jeśli masz dętkę z Prestą i wykręcaną końcówką wentyla, to wielce prawdopodobne jest, że wykręcisz ją przy wykręcaniu wężyka pompki - i pompujesz prawie od nowa :whistling:

 

Na to jest patent, nakręcasz na prestę przejsciówke schredara i jedziesz normalnie. Ja po urwaniu kilka wentylków w preście, już na stałe mam taką przejściówkę nakręconą na wentyl i od tego czasu koniec problemów, a i nawet na stacji beznynowej mozna sobie pryknąć w oponkę.

A pompka mała, lekka i jako awaryjna w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ją niedawno jak był na forum link z promocją na 33zł i byłem zadowolony - z mocowania, wyglądu i wydawało się, że to fajna pompka. Tydzień temu przyszło mi ją użyć po raz pierwszy w trasie i jak dla mnie to porażka. Już wiem dlaczego niedawno znajomy mówił mi, że narzekają na te pompki. Wychodzi z niej taki wężyk i przez to pompowanie jest upierdliwe. Wężyk trzeba przykręcać tak lekko do wentyla i dopiero pompować. Niestety jeśli masz dętkę z Prestą i wykręcaną końcówką wentyla, to wielce prawdopodobne jest, że wykręcisz ją przy wykręcaniu wężyka pompki - i pompujesz prawie od nowa  :whistling:

 

Potwierdzam ;/ napompować tym to jest wyczyn:). Jedyny plus ze jest super mala i lekka i tyle.

Za ta kase mozna kupic ale lekko nie bedzie dojechac sie do domu da:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem opony Michelin Country Trail zwijane, normalnie kosztują 65 zł ( czyli o 30 zł mniej niż w internecie) + zaliczyłem promocję -12,50 na oponie.

Czyli 105 zł za dwie opony :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Przypomnę, że temat służy do dzielenia się promocjami a nei do wyrażania opinii na temat produktów, do tego jest inny temat :)

 

Korzystając z promocji zamówiłem sobie dziś błotnik a'la fender bender za całe 6.50, jest też do wyboru kilka innych w tej cenie :)

http://www.decathlon.pl/botnik-flash-mtb-przedni-id_8327794.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...