Skocz do zawartości

[decathlon] Aktualne promocje rowerowe w Decathlonie


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sprawy ;) Kilka miesięcy temu wyhaczyłem opony saguaro na koła 26" w dobrych pieniądzach. Najwięcej promocji jest jednak w sklepach stacjonarnych, kiedy towar jest na wyprzedaży bo w sklepie internetowym to tylko niektóre fajne promocje są.


To jeszcze ciekawe szorty rowerowe, fajnie wyglądają i fajnie leżą na nogach, przymierzałem.

https://www.decathlon.pl/szorty-na-rower-mtb-500-id_8354173.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja już dawno mam, wpisuję informacyjnie  :thumbsup:

 

Żeby nie było że spam: czarna koszulka z długim rękawem przeceniona z 49 na 29 zł. Co ciekawe w sklepie była cena 49, przy kasie okazało się że 29  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem Lke 500tki za 59zl

Rozmiarami nie wiele rozni sie od Mki

Przynajmniej na dlugosci

O ile mam plecy zakryte to z przodu mógła by byc o jakis cm. dłuższ

Zastanawialem sie na ta za 29zl bo to nie wielkie pieniadze a ba letnie wieczorne przejazdzki mogła by sie nadac ;)

 odnośnie tek za 29zł

https://www.decathlon.pl/koszulka-dugi-rkaw-300-id_8354155.html

 

może ktoś posiada jakieś info odnośnie rozmiaru L/XL

chodzi mi od szerokość pod pachami i dł.z przodu

konsultant ze strony odsyła do sklepu bo nie mają takiego info

trochę to nie halo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pankrat sklepy stacjonarne mają zazwyczaj osobną ofertę od internetowej jeśli chodzi o przeceny. Mają też swoje promocje, więc jeden artykuł może być w jednym sklepie przeceniony, a w innym już nie. Mogłeś spodnie i koszulkę poprzymierzać, a wybrany rozmiar zamówić już online, wysyłka i zwrot za free beż żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...