Skocz do zawartości
MikeSkywalker

[decathlon] Aktualne promocje rowerowe w Decathlonie

Rekomendowane odpowiedzi

cinol123

aki plecak z różowymi wstawkami za 29 zł. Leżą tego hurtowe ilości.

A ten bukłak jest w cenie ?  Dostalem/wygralem  ostatnio taki plecak tylko czarny. Jakby ktos chcial nowke  moge odstapic za podobne pieniadze co w deca :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bbc

Jakby ktos chcial nowke  moge odstapic za podobne pieniadze co w deca :>

Zainteresowany. Poszło PW. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Alsew

Byłem dziś w Decu (Poznań-Franowo) i widziałem Micheliny Wild Grip'r 27,5x2,1 w dwupaku po 219 zł, a na stronie internetowej są po 119zł. Czyżby koniec promocji na te gumy i trzeba by doposażyć się na zapas?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MikeSkywalker

Ta promocja powraca i lokalnie i internetowo już kilka razy, a jak będzie dalej tego chyba nikt nie przewidzi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
danielson

Czy ktoś widział jeszcze w stacjonarnych Decathlonch zestawy Michelinów WildGrip'r 26x2.1 w promocyjnej cenie? Ostatnio tylko 27.5 widziałem..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dziubek

Wątpię, bo od dawna ich nie było widać. Przy oczekiwaniu na Twoim miejscu bym podzwonił po sklepach, będzie szybciej. Druga sprawa, jak Ci to ktoś prześle ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
danielson

Dzięki, czyli tak jak myślałem, raczej nie mam co liczyć na promocję. A wysłanie to nie problem, np. dla rodziny czy znajomego z innego miasta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MikeSkywalker

Zerknę zaraz, jak coś to nawet przywiozę do Wawy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dziubek

Kurtka przeciwdeszczowa BT 500 z 120 na 90 https://www.decathlon.pl/kurtka-przeciwdeszczowa-500-id_8343692.html?utm_source=convertiser&utm_medium=affiliate&utm_campaign=2296&cvrid=2296&cvrsid=171763

Kurtka zimowa BT 700 niebiesko - czarna z 220 na 190 https://www.decathlon.pl/kurtka-na-rower-700-id_8369415.html?utm_source=convertiser&utm_medium=affiliate&utm_campaign=2296&cvrid=2296&cvrsid=171763

Widzę że promka 700-setki to zawyżenie poprzedniej ceny :D

Edytowane przez Dziubek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
HarveyDent

Niebieska nie była w promocji :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dziubek

No nie, ale była biało czarna za 150 zł, a aktualnie 190 "w promocji"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dziubek
Napisano (edytowane)

Chyba jakiś pracownik Deca czyta forum i zmienili by wstydu nie było :D

Edytowane przez Dziubek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
parmenides
Napisano (edytowane)

Oj to ładne. Rzeczywiście można się skusić, bo ze sprzedaży reszty gratow wyjdzie jak nic 1300 zł na luzie lub 2000 zeta jeśli by się chciało poczekać. Koła - jakieś 600 zeta. Siodełko - 300 zeta, rurki: ze 150 zeta, frameset - 700-900 zeta, może więcej. Nie mam teraz wolnej gotówki, bo bym kupił na handel...

Edytowane przez parmenides

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• tomit
      Przez tomit
      Hej mam zamiar kupic na dniach trenażer z decathlonu i zastanawiam się na który się zdecydować.
      Nie startuje w zawodach etc chce po prostu rozruszać nogi mocniej i przyzwyczaić tyłem aby móc więcej śmigać jak przyjdą cieplejsze dni.
      takie opcje są dostępnie w decathlonie
      https://www.decathlon.pl/trenaer-inride-100-id_8402844.html#
      https://www.decathlon.pl/trenaer-aleno-smart-id_8398214.html
      https://www.decathlon.pl/trenaer-flow-smart-t2240-id_8345488.html#
      https://www.decathlon.pl/trenaer-inride-500-id_8487132.html

Najchętniej ten za 400zł bym wziął   Fajnie jak sam się zmienia opór czyli ten Flow to ma ale cena robi swoje.
      Głównie interesuje mnie aby nie był mega głośny bo jednak w mieszkaniu w bloku bym kręcił. I aby generował jakiś opór który będę mógł zmieniać sobie. Przewiduję czas jazdy na poziomie pewnie do 40/50min tak jak trwaja seriale bo bo tak będę mógł obejść brak interaktywności.

Będę mega wdzięczny czy ten tani sprzęt jest coś wart. Widziałem sporo opinie o Modelu 320 jesli się nie mylę ale nie ma go już w obrocie.

• Gość Kris
      Przez Gość Kris
      Zastanawiam się nad kupnem gravela Speciialized Diverge E5 sport 2018, którego cena wynosi obecnie 4499zł. Jako, że jest to cena katalogowa zastanawiam się czy można spodziewać się jakiś obniżek zimowych, światecznych itp.?
      Taka sama cena była 2 miesiące temu a teraz zima za pasem.
      Liczyłem, ze cena spadnie ale chyba się przeliczyłem.
      Proszę o opinie czy warto mi jeszcze poczekać czy nie ma sensu liczyć na szczęście.
      A tak poza tym, to proszę o opinie tymże rowerze. 
    • Dziubek
      Przez Dziubek
      Witam.

Jeżeli ktoś kupił powyższe rowerki ma kurs do sklepu w celu jego oddania http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/decathlon-ostrzega-przed-niebezpiecznym-rowerem-rockrider-540s,771135.html
    • adamlucky
      Przez adamlucky
      Witam, na początku napiszę, że przeczytałem już wszystkie tematy na forum dot. tego modelu i nie znalazłem dostatecznej odpowiedzi.

Przymierzam się do zakupu pierwszej szosy, wybór padł na Tribana 500 za 1699zł z Decathlona (poniżej link). Niestety, nie jest to takie łatwe, żeby wejść, kupić i wyjść. Mam ~181cm wzrostu, noga wew. 83cm, waga 70kg. Mierzyłem M i L - jestem pomiędzy tymi rozmiarami, niestety nic mi to nie dało, czuje dobrze się na tym i na tym, nie widzę różnicy po przejechaniu się po sklepie. Dlatego też dla posiadaczy tego modelu oraz bardziej doświadczonych mam kilka pytań:

1. Jaki rozmiar wybrać? Jeśli wybiorę M - czułem minimalnie większy komfort jak jechałem po sklepie jadąc na tym rozmiarze, po podniesieniu go poczułem różnice w wadze roweru to będzie możliwość potem regulacji w jakiś sposób roweru aby był "większy"? Dłuższy mostek, wyżej siodełko itd?

2. Przy przymiarce tak na oko jak ustawiać  siodełko w sklepie? Tak, aby jak siędzę na nim to czubki butów dotykały ziemi?

3. W razie jakby zachciało mi się zamiast szosy, raz kiedyś pojezdzić nad jeziorkiem (mam na myśli ubite dróżki, bez piachu itd.) to mogę tym rowerem tak robić? Po zmianie opon na jakieś większe? 

4. Po czym od razu poznać po wejściu na rower, że jest na pewno za mały?

https://www.decathlon.pl/rower-szosowy-triban-500-id_8379069.html

Bardzo proszę o rzeczowe odpowiedzi i pozdrawiam!
    • damianprz
      Przez damianprz
      Witam
      Chciałbym kupić nową szosówkę na wiosnę.
      Plan był taki żeby kupić wyprzedażowego B'Twina Tribana 500 za 1299 zł ale rozszedł się bardzo szybko.
      W tej chwili Triban 500 jest za 1699zł a wersja z prostą kierownicą za 1299 zł mnie nie bardzo interesuje.

W tej chwili zastanawiam się nad:
      B'Twin Triban 100 - 999 zł w Decathlonie
      B'Twin Triban 500 - 1699 zł w Decathlonie
      Romet Huragan 1.0 - 1350 zł na Allegro

Ma ktoś dobry pogląd jeśli chodzi o porównanie tych rowerów?
      Czy jest jakaś wielka różnica pomiędzy tym wyprzedanym Tribanem 500, a wersją która jest teraz dostępna? Poza ceną - różnica 400 zł

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.