Skocz do zawartości

[Humor] Kwiatki z serwisu - zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Dziś przeszedł kolo i mówi ze mu hamulce nie działają, zmieniał klocki i nie działają ... łapie za klamki, obie 0 oporu. Słysze oba hamulce mlaskają, patrze, olej wszędzie. Mowie ze zaciski ciekną i pojdą do zmiany.

 

Sprawdzam pierwszy, odkręcona kalamitka, hmm no ok ale wymieniam zacisk profilaktycznie bo to tylko kapinkę droższe niż nowe klocki (zacisk 279, klocki 169) ... :D a ze to 446 to i tak mógł ciec przecież :D

 

Sprawdzam tył, niby ok, ale mokro więc odkręcam zacisk

e776d995a12aacac.jpg

 

Przyglądam sie i widzę coś dziwnego. Odchylam klocek a tam:

 

ec84109ffd6bd330.jpg

 

Śmiałem się chyba z półgodziny :laugh: :laugh: :laugh: Jak widać tubylcy mają złotą rączkę do robienia czegokolwiek  :devil:

 

Widziadłem wszystko, hamowanie blachą, hamowanie tłoczkami, ale nikt jeszcze tłoka nie zgubił, o tym nie wiedząc i beztrosko zmieniał klocki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przeglądałem coś o manetce blokady suntour to tam ktoś pisał ze linka musi iść pionowo w dół do blokady i skarżył się ze to ciężko działa :D

Polskie znaki - taptalk.

 

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No trzeba by zapytać panów od skaan kontrol :D Te chłopaki zacierają najwytrzymalszy sprzęt w 2 tygodnie. Ja nie wiem co oni robią z tymi rowerami, rzucają nimi za uchodźcami czy co ... Możecie mi wierzyć na słowo, że w ich rowerach, a sa to rowery służbowe, można spotkać rzeczy co sie fizjologom nie śniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Bo jak parkować auto w garażu, to koniecznie z rowerem na dachu.

 

JdOcgNg.jpg

 

Jak widać skasowane koła, rama, widelec i może coś jeszcze. Generalnie szrot. Koszt naprawy tutaj to ok 6000 nok, o ile by dostał frameseta, a nie dostanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...