Skocz do zawartości

[Humor] Kwiatki z serwisu - zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

Najechaliście na kolegę "Phoe" co najmniej jakby oczerniał Giant'a i Suntoura robiąc na forum jakąś aferę, tymczasem zapytał czy to nie jeden z wadliwych egzemplarzy... Błazenada.

 

Jak dla mnie to powinny posypać się nagrody za takie teksty jak powyżej.

 

Bardzo ładnie to także świadczy o reprezentantach Giant'a, trzymajcie tak dalej :thumbsup:  W stopce macie jasne odniesienie że jesteście sprzedawcami tej marki, a wpisy jak powyżej raczej dobrze na PR firmy nie wpływają  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy niczego nie hejtowałem, tylko wyrażałem SWOJĄ opinie o tym co kupiłem - mam do tego pełne prawo.

A że was boli, że to akurat jest marka na której zarabiacie, to macie pecha.

Co najwyżej po dzisiejszym "ataku", pozwoliłem sobie ustawić fajną sygnaturkę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Skom, Waza, Phoe - idźcie sobie robić syf gdzie indziej!

Phoe - jesteś znany na forum z robienia syfu w każdym temacie traktującym o Giancie. Nie obchodzi mnie jak bardzo łzawa jest Twoja historia, ale jeśli to zachowanie nadal będzie się powtarzało to pójdziesz płakać na inne forum!
Waza - wrzuciłem Cię do jednego worka - nic do Ciebie nie mam, ale wyskakujesz jak Filip z konopi nie znając historii;
Skjaatel - rozumiem wkurzenie ale daj na luz - z tym zawodnikiem nie wygrasz w ten sposób. To samo dotyczy kolegi MarcinGoluch. Nie odpowiadajcie na zaczepki - zostawcie syfiarzy ekipie porządkowej.
P.S. dla jasności - nie jestem zakamuflowaną opcją Gianta ani Suntoura. Nie płacą mi za ochronę ani nic z tych rzeczy.

 

Koniec offtopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...