Skocz do zawartości

[Amortyzator]XCR32-DS-LO 2015 czy warto?


Rejver

Rekomendowane odpowiedzi

Szukając nowego amortyzatora trafiłem na tą aukcję http://allegro.pl/a-26-xcr32-ds-lo-2015-tarcza-olej-blok-3-kolory-i5437372631.html

Przekonały mnie golenie 32mm i teflonowe ślizgi, tylko pytanie czy warto?

Aktualnie mam hamulce tarczowe Avid Elixir 3 z tarczą 180mm i chciałbym się dowiedzieć jak długo taki amortyzator wytrzyma bez luzów?

Jeżdżę głównie po lesie i czasami po górach, moja waga to 70 kg, zależy mi też na tym żeby przetrwał ze 2 małe maratony (Cyklokarpaty) w tym roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym powietrznym zastanawiałem, tylko nie wiem czy jest sens dokładać te 220 zł jeśli po niedługim czasie i tak złapie luzy. Zależy mi głównie na tym żeby amortyzator wytrzymał jakiś rok bez luzów, po tym czasie kupię pewnie coś lepszego bo teraz krucho z kasą (po wymianie hebli, kół i napędu) a jestem zmuszony do wymiany bo mój stary xcm ledwo zipie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym powietrznym zastanawiałem, tylko nie wiem czy jest sens dokładać te 220 zł jeśli po niedługim czasie i tak złapie luzy. Zależy mi głównie na tym żeby amortyzator wytrzymał jakiś rok bez luzów, po tym czasie kupię pewnie coś lepszego bo teraz krucho z kasą (po wymianie hebli, kół i napędu) a jestem zmuszony do wymiany bo mój stary xcm ledwo zipie. 

 

Ty nie porównuj twojego XCM-a od nowego XCR-a. XCM-y maja tuleje plastikowe czyli mówiąc szczerze badziew zaś w XCR-ach od 2014 już są tuleje teflonowe, tak jak w raidonach czy epiconach przez co z 2-3 lata bedzie ci chodził jak oczywiście skakac na nim nie będziesz. 

Edytowane przez ACTIVIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie porównuj twojego XCM-a od nowego XCR-a. XCM-y maja tuleje plastikowe czyli mówiąc szczerze badziew zaś w XCR-ach od 2014 już są tuleje teflonowe, tak jak w raidonach czy epiconach przez co z 2-3 lata bedzie ci chodził jak oczywiście skakac na nim nie będziesz. 

 

Dziękuje bardzo za rozwianie moich wątpliwości, jak uda mi się coś dozbierać to kupię AIR a jeśli nie to zostanę przy zwykłym bo do powietrznego trzeba jeszcze z 50zł na pompkę wydać.  :thanks:

Edytowane przez Rejver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam wszystkich, jestem nowy na forum i jest to mój pierwszy post. Chciałem się podłączyć do tematu. Muszę kupić amortyzator i zastanawiam się nad XCR32-DS-RL 2015 a RAIDONem? XCRa mam do kupienia za około 350zł a RAIDONA za 700zł. I pytanie, czy warto dopłacać do RAIDONa czy brać XCRa? Dodam, że nie jeżdżę w ciężkim terenie.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...