Skocz do zawartości

[ amortyzator ] SR Suntour NEX 700C regulacja twardości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Obecnie posiadam Kands Crossa 1100 i mam w nim zamontowany widelec SR Suntour NEX z regulacją. Na innej aukcji ale...dla  Lazaro Integrala znalazłem identyczny amorek i dołączone były tam zdjęcia jak regulować twardość amorka. Moje pytanie brzmi: czy to faktyczna regulacja twardości czy tego ugięcia wstępnego ?

Poniżej załączam foty:

64781544922423216037.jpg

47089212100824420255.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Nie koniecznie ,coś starszego ale też dobrego znajdziesz za 2-3 stówki , przykładowo RS Pilot Air XC , posiadam go aktualnie i według mnie pracuje całkiem fajnie to samo Tora itp.Proponuję Ci napisać temat w dziale kupię i pewnie coś się dla Ciebie ciekawego znajdzie, :thumbsup:

Edytowane przez Cruiser
Odnośnik do odpowiedzi

Aj racja nie zauważyłem że chodzi o 28 a co do pilota to masz rację narzekałem na niego bo nie chodził tak jak powinien, wydawał się zadbany ale w gruncie rzeczy wymagał sporo czasu i gruntownego serwisu oraz zastosowaniu w nim odpowiedniego smaru motorexa grease 2000 zamiast łt i paroma innymi rzeczami typu szlifowanie tulei papierem wodnym itp ale wreszcie doprowadziłem go do ładu i jestem z niego zadowolony.Zostało tylko dobranie bardziej miękkiej sprężyny bo obecna jest trochę za twarda jak na moją wagę ale to już małe piwo. :thumbsup:

Odnośnik do odpowiedzi