Skocz do zawartości

[Kaseta] - Problem jak zdjąć ważne na już :/


Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Jak zdjąć taką jakby osłone co jest przed konusem.

Nie mogę tego zdjąć nie wiem jak a jestem u Ojca bo ma w miare ogarnięte narzedzia podstawowe rowerowe i chciał bym zobaczyc co jest przyczyną dziwnego trykania w kasecie oraz luzu...

 

Na fotce widać oco mi chodzi.

 

9a797da3645b3ceagen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to zdjęte udało się delikatnie popukane młoteczkiem i palcem wyjęte. Ale tej jak by to nazwać jak by nakrętki z dwoma przerwami na klucz nie idzie odkęcić dowalone na maxa.. ( dorobiony ) klucz strzela a to nie drgnie :/ jakięs pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) co przyjde posta napisać to ojciec jakoś to zdejmuje i nie chce mi powiedzieć jak ale informacje przysfojone.. kupa rdzy i odciśnięte lekko kulki dodam fotki  po złożeniu koła i jak możecie Panowie to doradzicie i powiecie czy idzie to wymienić czy to większa zabawa się szykuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się specjalnie znał, ale jak coś działa, tym bardziej jeśli chodzi o bębenek kasety, to bym tego nie rozbierał :)

Ps: jak ci się posypia kulki to zdaj nam relacje ze zbierania ich hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Wiesz ojciec jest ogarnięty lata na kolarce od nastu lat i robi sobie sam rower ale kolarka to co innego ;) a w Giancie jeszcze sie tak nie bawił właśnie kuleczki składa :) wszystko robione precyzyjnie ;P ale czy złoży zobaczymy xD . co do kasety działa ale coś mi strzelało strasznie co jakiś czas i dlatego zostało to rozłożone na perwno nie bez przyczyny :) zresztą pisałem o tym troszke niżej. z 2/3 tematy.


Wyrobione miski te co się wyciąga + kulki i delikatnie wyrobione miski w piaście oraz konus :/ brakowało też 2kulek sporo rdzy i susza. Nie miaem tego koła od nowości. ale niby wszystko robione na czas. I teraz pytannie bo piaste bedzie trzeba pewnie wymienić na nową i czy bardziej się opłaca wymienic piastę czy kupic gotowe koło. max wsio do 200zł

 

Mam :

PIASTY: Shimano HB-M475-L Disc 6śrub pod tarczówki

OBRĘCZE: CH18 aluminium 32ot

 

W planach po majówce były SLX-y ale nie wiem czy warto teraz kupować na tą piaste zakładać.

Delikatnie czuć takie ocieranie kulek ale delikatnie bo wyrobione ale nie ma już trzasków bo zostało to wyczyszczone i nasmarowane jak powinno być.

Edytowane przez Didus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...