Skocz do zawartości

[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie


Wiadomość dodana przez sznib

Uwaga ,Uwaga.

 

Niniejszym , przychylając się do Wniosku Obywatelskiego złożonego Tuzakładam temat, w którym możecie umieszczać JEDNO zdjęcie .

Zasady:

- zdjęcie ma być wykonane w czasie wypadu rowerowego. 

- zdjęcie może przedstawiać rower lub jego fragment, jednakże pod warunkiem, że rower nie jest głównym elementem zdjęcia.

- zdjęcie może przedstawiać pole  lub łąkę w różnym jego stadium. Miło by było, jakby przy zdjęciu zaoranego pola podać parametry orki, sprzętu oraz zamiar oracza. Przy zdjęciu skoszonej łąki podajemy wysokość koszenia, rodzaj kosiarki i inne parametry. Przy zdjęciu np. ośnieżonego pola podajemy grubość warstwy śniegu.

- na zdjęciu może być płot w różnym stadium - dopuszczalny jest każdy materiał ,z którego wykonano płot.

- zdjęcie może przedstawiać las, drzewo, kilka drzew, krzak lub inną roślinność

- na zdjęciu mogą być ludzie ,którzy muszą mieć ścisły związek z rowerem

- w odróżnieniu od wspomnianego wyżej tematu, zdjęcie nie musi nic urywać. 

- zdjęcie nie musi wywierać efektu WOW i zachęcać do odwiedzenia tego miejsca

- niemile są widziane zdjęcia z Alp, Dolomitów, lub innych tego typu miejsc.

- autorem zdjęć musi być osoba zamieszczająca posta

Teraz proszę o czujność i czytanie ze zrozumieniem, bo podam najważniejszą zasadę. Koniecznie podajemy POWÓD wrzucenia zdjęcia. Dopuszczalne powody:

- bo tak

- bo muszę się pochwalić

- nie miałem innego zajęcia

- nie wiem dlaczego,ale wrzuciłem, bo dlaczego nie i kto mi zabroni.

- mama mi kazała

 Zdjęcia bez podanego powodu będą usuwane, lub też Komisja wybierze powód i go dopisze.

Zdjęcia, które Komisja ( czyli Ja, oraz inni Modzi) uznamy za Fajne, zostaną przeniesione do tego tematu.

- w przypadku kiedy zdjęcie okazuje ładną okolicę oprócz powodu dodania fotki podajemy też miejsce jej wykonania oraz info kiedy została zrobiona (orientacyjnie, może być "tego lata" jak skleroza doskwiera i pamięć już nie ta).

 

Temat jest odpowiedzią na zapotrzebowanie społeczne i w żadnym stopniu nie jest podyktowany chęcią szerzenia tzw. kultury wysokiej.

 

Aha- wszelkie komentarze typu: 

- Głupi Mod

- Głupi temat

- Mod se robi jaja

- inne skierowane w stronę Administracji 

są niedozwolone.

 

Dozwolona jest krytyka, wyśmiewanie oraz inne ośmieszające Autora zdjęcia komentarze. Bez wulgaryzmów .

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

elkaziorro
Ja tam widzę Żubra i nie ma to nic wspólnego z weekend'em :no:
Kakika
Oj to się możesz nie doczekać, bo zdaje się że wymarli ( podobnie jak księżniczki :icon_wink: ).
Pietern
Wyczuwam Mustanga ;)
Też wczoraj jeździłem po szlaku czerwonym - to zdjęcie wyżej to właśnie jego fragment...

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo "Czerwona Droga".

Czym różni się od tysięcy innych piaszczystych dróg w lesie? Została zbudowana podczas Drugiej Wojny Światowej z gruzów zniszczonej Warszawy. Obok roweru widać jeszcze wystające cegły, na całej drodze jest ich znacznie więcej. Na jej końcu znajdują się Niemieckie bunkry.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to trzeba szukać pod hasłem: Otwock Czerwona Droga

20180415_172025_HDR.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Yassey
Ok, tylko dlaczego w tym samym miejscu :icon_question:
skom25
Nie obraź się, ale ja tam widzę tylko zwykły mazowiecki piach, no chyba że zdjęcie nie oddaje czerwonego :icon_wink:
Jak sobie przypomnę gdzie widziałem faktycznie czerwoną "ceglaną" drogę, to może kiedyś zrobię zdjęcie - tak za 10 lat...
Sobek82
Rower w takim kolorze i kwiaty to nieco ryzykowne połączenie :icon_lol:
4mat
Takim grubasem da się w ogóle w miarę szybko podróżować :icon_question:
Pytam, bo w tle widzę zwykłego cieniasa, więc nic oprócz fun'u nie przychodzi mi do głowy.
shotgun
Bo podgórskie piachy :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KrissDeValnor napisał:

skom25
Nie obraź się, ale ja tam widzę tylko zwykły mazowiecki piach, no chyba że zdjęcie nie oddaje czerwonego :icon_wink:
Jak sobie przypomnę gdzie widziałem faktycznie czerwoną "ceglaną" drogę, to może kiedyś zrobię zdjęcie - tak za 10 lat...

A bo widzisz, droga jest dość popularna i cegieł widać coraz mniej. Kiedyś jak znajdę dobry kawałek to zrobię lepsze zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, KrissDeValnor napisał:

4mat
Takim grubasem da się w ogóle w miarę szybko podróżować :icon_question:
Pytam, bo w tle widzę zwykłego cieniasa, więc nic oprócz fun'u nie przychodzi mi do głowy.

Zrobiłem 200km trasę ze średnią 19,1km/h z 8kg bagażu na rowerze (Head Randall I, oponki 4,8"). Tu ściganie, Mondraker Panzer R, oponki 4,0" - średnia 21,53km/h (33km, 390m w górę, 156 miejsce na 271). Jak na 20kg mojej nadwagi całkiem OK, a jeszcze oponek mlekiem nie zalałem ;) W żadne ciuchy rowerowe się nie zmieściłem po zimie, więc pewnie ich wkurzało, jak "spasiony cywil" na grubasie ich wyprzedza :D

Edytowane przez 4mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 4mat napisał:

Jak na 20kg mojej nadwagi całkiem OK, a jeszcze oponek mlekiem nie zalałem ;)

Szacunek - wynik niebywały. Ja musiałbym drugi magnes na koło założyć. ;)

15 minut temu, shotgun napisał:

To serce Beskidu, więc podgórskie nie pasi.

Dzisiaj media pokazują ważnego Pana, który mówił, że "...tamci mieli serce z kamienia", więc może podpis"
"Kamieniste serce Beskidu" - będzie na miejscu?

Edytowane przez Carraluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W zamierzchłych czasach kiedy w Chodzieży maratony mtb bywały też kałuża też płytka a żeby objechać trzeba było mieć łydę.Większość lamerów cisnęła przez wodę ale kałuża była grząska, łapała rowery jak lep muchy. Wtedy zrozumiałem dlaczego tylu kibiców tam stało.:P

Tak mi się skojarzyło zdjęcie i posty pod nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

aabb
Przestrzeń jak w amerykańskich filmach :icon_cool: - brakuje tylko jakichś gór w tle.
Co to za okolice :icon_question:

Bo jedna jaskółka wiosny nie czyni ( tym bardziej powyższa metalowa - ta co miała odlot :icon_wink: ), więc wczesnowiosenny las ( jeszcze łysy jak ja ;) ) z akcentami zeszłorocznej jesieni :

image.thumb.jpeg.fdf51f842534077cb476aa7a059b67b4.jpeg

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...