Skocz do zawartości

[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie


Wiadomość dodana przez sznib

Uwaga ,Uwaga.

 

Niniejszym , przychylając się do Wniosku Obywatelskiego złożonego Tuzakładam temat, w którym możecie umieszczać JEDNO zdjęcie .

Zasady:

- zdjęcie ma być wykonane w czasie wypadu rowerowego. 

- zdjęcie może przedstawiać rower lub jego fragment, jednakże pod warunkiem, że rower nie jest głównym elementem zdjęcia.

- zdjęcie może przedstawiać pole  lub łąkę w różnym jego stadium. Miło by było, jakby przy zdjęciu zaoranego pola podać parametry orki, sprzętu oraz zamiar oracza. Przy zdjęciu skoszonej łąki podajemy wysokość koszenia, rodzaj kosiarki i inne parametry. Przy zdjęciu np. ośnieżonego pola podajemy grubość warstwy śniegu.

- na zdjęciu może być płot w różnym stadium - dopuszczalny jest każdy materiał ,z którego wykonano płot.

- zdjęcie może przedstawiać las, drzewo, kilka drzew, krzak lub inną roślinność

- na zdjęciu mogą być ludzie ,którzy muszą mieć ścisły związek z rowerem

- w odróżnieniu od wspomnianego wyżej tematu, zdjęcie nie musi nic urywać. 

- zdjęcie nie musi wywierać efektu WOW i zachęcać do odwiedzenia tego miejsca

- niemile są widziane zdjęcia z Alp, Dolomitów, lub innych tego typu miejsc.

- autorem zdjęć musi być osoba zamieszczająca posta

Teraz proszę o czujność i czytanie ze zrozumieniem, bo podam najważniejszą zasadę. Koniecznie podajemy POWÓD wrzucenia zdjęcia. Dopuszczalne powody:

- bo tak

- bo muszę się pochwalić

- nie miałem innego zajęcia

- nie wiem dlaczego,ale wrzuciłem, bo dlaczego nie i kto mi zabroni.

- mama mi kazała

 Zdjęcia bez podanego powodu będą usuwane, lub też Komisja wybierze powód i go dopisze.

Zdjęcia, które Komisja ( czyli Ja, oraz inni Modzi) uznamy za Fajne, zostaną przeniesione do tego tematu.

- w przypadku kiedy zdjęcie okazuje ładną okolicę oprócz powodu dodania fotki podajemy też miejsce jej wykonania oraz info kiedy została zrobiona (orientacyjnie, może być "tego lata" jak skleroza doskwiera i pamięć już nie ta).

 

Temat jest odpowiedzią na zapotrzebowanie społeczne i w żadnym stopniu nie jest podyktowany chęcią szerzenia tzw. kultury wysokiej.

 

Aha- wszelkie komentarze typu: 

- Głupi Mod

- Głupi temat

- Mod se robi jaja

- inne skierowane w stronę Administracji 

są niedozwolone.

 

Dozwolona jest krytyka, wyśmiewanie oraz inne ośmieszające Autora zdjęcia komentarze. Bez wulgaryzmów .

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Bo wielkopolska stolnica też ma swój urok
 

Urok zblizony do uroku stolnicy mazowieckiej - bardzo dyskretny. Taki dla koneserów ; P

Tyle, że u nas pociągi bardziej poziomo jeżdżą : D

 

 

...bo "niebiański" z Przechyby do Rytra, był dzisiaj po prostu niebiański.

U was wszyscy na fullach czy na HT też niektórzy walcza ?

Zazdroszczę tras : (

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U was wszyscy na fullach czy na HT też niektórzy walcza ?

Zazdroszczę tras : (

 

Dłuuugo jeździłem na HT i oczywiście ciągle mnóstwo ludzi na nich jeździ.

Nie jestem mistrzem dwóch kółek, na fullu jeżdżę dopiero trzeci rok, ale na tym szlaku wyraźnie odczułem różnicę.

Nie zazdrość, tylko pakuj się i wbijaj do Sącza :)

Takie widoki wczoraj były z Przechyby. Piekielnie wiało, to i widoczność była...

4ee37a1bdb12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłuuugo jeździłem na HT i oczywiście ciągle mnóstwo ludzi na nich jeździ.

Nie jestem mistrzem dwóch kółek, na fullu jeżdżę dopiero trzeci rok, ale na tym szlaku wyraźnie odczułem różnicę.

Nie zazdrość, tylko pakuj się i wbijaj do Sącza :)

Takie widoki wczoraj były z Przechyby. Piekielnie wiało, to i widoczność była...

4ee37a1bdb12.jpg

I pozamiatal... Czlowiek dyma nocke, wchodzi, patrzy i jedyne co moze to wycedzic przez zeby - nosz ku... /to moze byc kura ;] /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wygrzebane z szuflady (Sobieszewo/Świbno/Kiezmark między Wisłą, a Martwą Wisłą 9 lat temu)

GUUr5va0Gua36e74bTQ9FntYHVoKNS2fGmjYeHBj

 

Zdajesz sobie sprawe, ze wiem o tym doskonale bo zyje z nim w gorach a nie nad morzem kupe lat? Do tego chodze po tych gorach i jesli u mnie wieje, to w 90% na Babiej czy Pilsku wieje bardziej. Musialaby byc wybitna anomalia , aby tam byla cisza, co tez obserwowalem.

Szczyt góry, to nadal poziom gruntu ze wszystkimi urokami porywów i zawirowań. Kilkaset metrów wyżej wiatr raczej jest stały, bo nie ma przeszkód do pokonania. To że jest szybszy nie ma znaczenia, bo balon i tak ma prędkość wiatru, grunt żeby był stały. Krytyczne momenty, to przechodzenie w inne prądy powietrza, gdzie zmienia się prędkość i kierunek wiatru.

 

Nad morzem pogoda też jest zmienna i sporo zależy od odległości od brzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wygrzebane z szuflady (Sobieszewo/Świbno/Kiezmark między Wisłą, a Martwą Wisłą 9 lat temu)

 

Zdjęcie piękne!

Drzewa na północy są chyba najokazalsze. Zachowały się enklawy, gdzie człowiek nie ingerował ponad konieczność.

Trochę klimatem przypomina mi Drawieński Park Narodowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co u mnie ponuractwo...

 

Ładne to ponuractwo ... taki film Roberta Zemeckisa z Harrisonem  Fordem mi się przypomina - Co Kryje Prawda.

Dziś też taki widok zobaczyłem ale to była trasa którą sobie pracowicie wprowadziłem do GPS-a : )

 

 

Trza było na inną

 

Się tam bawicie w tym Czaplinku : ) 

 

 

Bo trzeba było czekać na myjnię...

 

Mi to się tych diabelnych Maviców już nawet myć nie chce : / Też masz luzy na tylnej piaście ? 

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mi to się tych diabelnych Maviców już nawet myć nie chce : / Też masz luzy na tylnej piaście ?

 

Teraz z tyłu mam Crossride i jest całkiem spoko porównując do CrosOne, którego reklamowałem. Znam temat luzu. Ale u mnie jest on na tych adapterach, które po jakimś czasie się wyrabiają. Jak je wymieniłem to na 3/4 sezonu spokój :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chyba wymienię oś i bębenek na QRM+ w Crossrideach - może będzie lepiej. Tam jest takie zgrubienie na osi zamiast tulei dystansowej które ustala połozenie osi i bębenka względem korpusu piasty  : ) Jak można tak sp..... konstrukcję ?

 

Bo to juz nie gmina Konstancin ale gmina Góra Kalwaria w powiecie Piaseczno. Trasa maratonu Mega z tego roku. Niestety nic się nie zmieniło od tego maratonu. Od poprzednich pewnie też. Mimo to usilnie staram odnaleźć klimat w tych lasach : D

 

P5suma7.jpg

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to juz nie gmina Konstancin ale gmina Góra Kalwaria w powiecie Piaseczno. Trasa maratonu Mega z tego roku. Niestety nic się nie zmieniło od tego maratonu. Od poprzednich pewnie też. Mimo to usilnie staram odnaleźć klimat w tych lasach : D

Muszę Cię rozczarować - niestety nie znajdziesz. Gdzie się nie ruszysz - wszelkiej maści śmieci. W naszych okolicach w miarę czysto jest tylko w Chojnowskim PK, który mi się już maksymalnie znudził... Teraz uciekam do Kabackiego i na "Kazoorę".

 

 

 

Bo w tej sytuacji potoczne określenie "ścieżka rowerowa" nabiera zupełnie innego, głębszego sensu :icon_cool:

@@Pidzej, ten znak to sobie ktoś z mieszkańców dla jaj tam wstawił, prawda?

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, Policja / GDDKiA sobie wstawiła dla jaj.

 

Spotyka się takie kwiatki w naszym pięknym kraju, to zdjęcie pochodzi z Wlkp., kilka razy widziałem też takie cuda gdzie indziej. A na Mazurach podobno to jest prawdziwa plaga.

Edytowane przez Pidzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...