Skocz do zawartości

[batony] jakie batony kupic?


cesi99

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ale jest jedno ale: trzeba najpierw zrobić zakupy, potem się z tym babrać a potem jeszcze na wypad pakować w jakieś woreczki przez co mi sie np. te batoniki rozwalały No więc skoczyłem do Biedry...

Lenistwo!

 

I wcale nie trzeba się babrać, jadąc w dłuższą trasę która wymaga uzupełniania cukrów zwykle zabieram "batoniki w proszku" czyli płatki owsiane, rodzynki, chipsy bananowe, morele, żurawina. To wszystko w jakimś woreczku albo niewielkim pudełku, do tego łyżeczka i na postojach można wsuwać :) 

Brak miodu w składzie można uzupełnić dodatkiem do bidonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wpierdzielam batony z biedry :D
Swego czasu mieli też inne smaki, orzechowy (mój ulubiony) i śliwkowy, ale niestety ostatnio już ich nie widzę :/ mam nadzieję, że się pojawią z powrotem na stałe.

Teraz u mnie dają jabłkowy, morelowy i bananowy, a żurawinowy zniknął razem z orzechowym. Orzechowy wracaj!!!

 

Nie za często jem w trasie, dopiero jak mnie złapie głodek to też zależy od tego kiedy był posiłek przed jazdą i jak syty, ale batony z robaczka zawsze w plecaku/torebce podsiodłowej mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie orzechowy jest najlepszy ;-) W Biedronce akurat nie widziałem, ale kupowałem takie zwykłe Bakallandu i były smaczne. Tak samo bakaliowe. Niedawno na moment pojawiły się także takie same, ale mini-batoniki na wagę, z tym, że cena była chyba mniej atrakcyjna, ale za to było kilka nowych smaków z bardzo dobrym składem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...