Skocz do zawartości

[WARSZAWA] Skradziono rower full carbon - no name


BARSOK93

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.facebook...&type=1

 

 

 

 

witam - PROSZE ZAPOZNAC SIE Z POSTEM I PROSZE PODAC DALEJ, marne szanse na odnalezienie cudenka, lecz nie trace nadziei!! na policje nie mam co liczyc!

PODAJ DALEJ - bede wdzieczny!

Załączone pliki

 


hawajska 7 - warszawa

02.04


budynek szkoly podstawowej, pierwsze co zrobilem po wejsciu na teren szkoly to sprawdzenie czy sa kamery ( byly - co mnie uspokoilo)

rower przypiety byl zwykla linka(niestety latwa do przeciecia) do stojaka przy samym wejsciu do szkoly.
stalo pare innych rowerow, mendy zawinely drugi rower stojacy obok - damke o wartosci 2 kafli..

co do mojego roweru:
rama chinczyk, full carbon, bez zadnych oznaczen, barwa - typowe wlokno weglowe

biale siodelko sellie itallia z lekkim odarciem na koncu, osprzet - full ultegra(dosc stary model)

koła - Giant EXT Pro...

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam przegladam na olx, allegro i gumtree, na olx jest rowerow od groma...

 

bede szukac wytrwale..jak sami widzicie rowerek wyglad ma konkretny...

monitoring prawdopodobnie bedzie za bardzo niewyrazny...
 

dzieki za pomoc w kazdej formie :)

za odnalezienie  - przewidywalna nagroda

za kardziez - odciecie reki!

aa i na policji jedyne co mi babka powiedziala- to to, ze do konca miesiac "sledztwo" zostanie umorzone, bo oni nie maja czasu na takie rzeczy - "wie pan jak to jest"

;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij fotę w taki sposòb, aby każdy miał dostęp żeby zobaczyć. Mi odmawia pokazania foty, kumplowi też.

 

Powinni łapy obcinać za takie coś. Skurczybyki kradną, bo wiedzą że policja gówno im zrobi.

 

Przy okazji dziś jak byłem w decathlonie, serwisant opowiadał jednemu z klientów jak pod sklepem u nich złodzieje chcieli zajumić rower. Ponoć mieli sporych rozmiarów raka. Nie udało im się, bo ochrona ich przepędziła. Ale rak ponoć przeciął uloka renomowanej firmy jak masło. Mimo, że produkt miał atesty na tego typu nożyce i ciekły azot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij fotę w taki sposòb, aby każdy miał dostęp żeby zobaczyć. Mi odmawia pokazania foty, kumplowi też.

 

Powinni łapy obcinać za takie coś. Skurczybyki kradną, bo wiedzą że policja gówno im zrobi.

 

Przy okazji dziś jak byłem w decathlonie, serwisant opowiadał jednemu z klientów jak pod sklepem u nich złodzieje chcieli zajumić rower. Ponoć mieli sporych rozmiarów raka. Nie udało im się, bo ochrona ich przepędziła. Ale rak ponoć przeciął uloka renomowanej firmy jak masło. Mimo, że produkt miał atesty na tego typu nożyce i ciekły azot.

Pewnie ten sprzedawca wciskał temu klientowi zwykła linkę :/

Jest u-lock i U-LOCK..Każda firma posiada zapięcia o różnym stopniu zabezpieczenia..

Mimo wszystko powinno się takim dłonie obciąć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. :icon_cool:

 

"Biznes to biznes", @cr4zylucky masz racje o tym że sprzedawcy wolą sprzedawać linki. Nawet wydaje mi się że jakbyś spytał o łańcuch, albo tym bardziej o u-locka byliby zdziwieni takim klientem. Także jeśli usłyszycie tekst typu "po co panu/pani łańcuch/u-lock, linka wystarczy", albo "jak zapnie pan/pani linką to nikt pana/pani roweru nie ukradnie", także po takich tekstach już wiecie o co chodzi "biznes to biznes".

Oczywiście nie wszyscy sprzedawcy są nastawieni aż tak mocno na interesy, zdarzają się naprawdę sprzedawcy z profesjonalnym podejściem i doradzeniem klientowi.

 

Pozdrawiam. :icon_cool:

Edytowane przez PanRowerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...