Skocz do zawartości

[rower] Scott Scale 70 *2oo6*


Rekomendowane odpowiedzi

:excl:

Staralem sie znalezc informacje o dostepnosci i wadze tej ramy, ale bezskutecznie :/

 

A wczoraj akurat byla taka fajna pogoda (po kilku dniach padania), ze nie bylo mnie pol dnia w domciu.

 

Moze @pszemek79 bedzie cos wiedzial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

rowerek mam od 3 dni..

cena: 2300zl

 

moje pierwsze wrazenia:

 

+ calkiem dobry amortyzator

+ niezly osprzet (przezutki, gumki itp.)

+ niezla sportowa rama scotta

+ pedaly pod profesjonalne kopyta

 

 

- wydaje mi sie za######iscie ciezki (opony i amorek robia swoje?)

- siodelko niemilosiernie tlucze pupe (jak na razie ciezko mi na nim wysiedziec)

- kierownica.. wole giete

 

przesiadlem sie z giant'a rincon'a:D

 

 

podobnie jak inni czekam na posty innych uzytkownikow tego modelu

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w tej chwili wydaje mi sie ze kazdy.. trzeba tylko dobrze przydusic.

W sklepach rozpoczal sie okres wyprzedazy modeli 2006.

Obnizki od 10 do 25%:huh:

 

Cola napisz mi jak Twoje pierwsze wrazenia z jazdy?

Podobne do moich czy odmienne zdanie?

 

Głownie chodzi mi o wage, siodło i sama zwrotność roweru.

 

Dzisiaj smigalem scottem po miescie.. czulem sie nie jakbym jechal autobusem, a raczej czolgiem!:P

Byc moze ze jeszcze nie jestem przyzwyczajony do tego roweru, ale na poprzednim sprzecie czulem sie nie wiem.. bardziej pewnie tzn. wydawal się lżejszy i przez to byc moze to odczucie.

 

pzdr

 

ps. Piach na lancuch laduje sie moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrazenia z jazdy mam non stop takie same - niesamowite!

Staram sie nie jezdzic po asfalcie (nie lubie), mam sporo miejsca do wypadow blisko mojego miasta.

Siodelko niezbyt wygodne, po 20 km po asflacie bolala mnie nic nie wyszło (mimo iz mam bielizne z 'pampersem'.

 

Lancuch czyszcze regularnie (co 2, 3 dni) - woda z plynem + wd 40 + olej Finisha. Waga nie zachwyca, ale poki co na mnie nie robi to wrazenia. Jezdze codziennie z wielka przyjemnoscia :)))

 

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucilem pare fotek :)

Nastepnym razem musze moja krowe (aparacik) wziac w plener (jak kupie plecak :P)

 

http://scott.xt.pl/

najlepsza rozdziala ekrany 1280*1024

 

 

i to rozumiem ... :033::033: czekam z niecierpliwoscia na updaty fotki jak powiedziales w plenerze ... z roznych stron calego roweru itp :))

Edytowane przez froggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 17.8.2006. Cena po sezonie 2400. Super maszyna, klasyczny XC. Wcześniej jeździłem na Scott Yecora więc na początku ciężko było się przyzwyczaić do tej ramy, Yecoro to comfort, scale racing. Co do osprzętu? Jest super! Tylko hamulce do wymiany, zamierzem kupić Avid digit 7. Pytanko do Pszemka, masz 170 cm wzrostu i masz ramę w rozmiarze L?? Ja mam 175 i wziąłem M! Rozmiar L jest od 177 do 187 cm, można sprawdzić. http://www.scottusa.com/downloads/size_chart06.xls. Pozdr dla Skociaków:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestroga !

 

Kupilem fotelik Hamaxa - taki jak ten i niestety -ciezko jest go zamontowac :P

 

Przy ramie umieszczona jest linka od przedniej przerzutki. Po zamontowaniu tej kwadratowej przystawki do fotelika - fotelik na nierownosciach dobija do opony :D Jesli chcialoby sie zamontowac ta przystawke wyzej - linka zostaje scisnieta i nie ma mozliwosci zmiany przerzutki.

 

Aby 200 zeta nie zostalo wywalone w bloto - musze zdjac najpierw linke, zamontowac przystawke i ponownie zamontowac linke. Niestety - nie jest to fotelik na duze nierownosci, tylko asfalt ... :P(

 

Wielka szkoda, bo fotelik jest b.dobry.

 

btw - strzele kilka fotek i zapodam na serw :P

Ahhh, zakochalem sie w tym rowerze... Na nim nie da sie spokojnie wysiedziec ...

 

witam!

I jak tam sobie poradziłeś? Na 16" meridce żony mieliśmy lekki problem montażu fotelika siesty, ale udało się po ściągnięciu pancerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas, przerwa między górną ramą a blokadą pancerza wystarczyła tylko do założenia jednej opaski adaptera fotelika, czyli blokada pancerza znalazła się pomiędzy dwoma opaskami.

U Ciebie widzę, że masz więcej miejsca niż nasze ponad 30mm więc spoko wejdzie tylko zdejmij pancerz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Scottowcow;D

Ostatnio znalazlem oto takie linki, jakby ktos nie widzial a bylby interesny moze cos poczytac.

Artykul pochodzi z magazyny BB#4

 

 

Rower za 300 zł. Sensowne rowery za sensowną kasę.

http://bikeboard.pl/index.php?d=sprzet&art=449&g=13&str=1

 

 

Scott Scale 70

http://www.bikeboard.pl/index.php?d=sprzet...om=1#komentarze

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mam ktos z was scotta scale 70 z tego roku? Żółto czana rama, tak wygląda:

http://www.erowery.pl/go/_info/?id=1004

Jakie pedały sa w standardzie? Czy to zalezy od sklepu i daja takie jakie im pasi?

Kolejne pytanie- jak oceniacie siodło... Wygode i jakośc wykonania? Czy srebrna farba na siodle jest twała, czy nie ściera się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...