Skocz do zawartości

[Projekt 29er] Ellsworth Evolve 29er by BajkowiecxD x<11kg


Rekomendowane odpowiedzi

skoro nie będziesz skakać,a koła ograniczają cię co do naprawdę mocnych tras to po co ci taka szerokość kierownicy i mostek enduro?

 

Bo mu tak wygodnie?

 

Panowie, serio - dopóki projekt nie osiągnie takiego stanu:

 

1c742bc0a4820802.jpg

 

nie ma sensu obnosić się ze swoją mundrościom, bo projekt mieści się w granicach przyzwoitości.

 

Poza tym niech się chłopak pouczy sam na błędach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sol, dobrze prawisz :P

A propos kierownic- jest jeszcze Thomson w nieco lepszej cenie niż NS

http://www.cyklomania.pl/thomson-kierownica-all-mountain-carbon-rise-730-12,id3590.html.

Dzięki !

Co prawda, kierownice Ns Bikes, moge mieć już nową za 400zł, ale za to Thomson przyciąga mnie mniejszym wzniosem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Za około miesiąc będą pieniądze, niestety życie pokrzyżowało mi plany i nie ma szans na karbonową kiere.

Będzie:

http://www.karbonowy.pl/sztyce/1853-aerozine-xp-zero-309mm-sztyca-czarna.html#/dlugosc400mm

http://www.karbonowy.pl/siodelka/1349-selle-italia-c2-gel-flow-siodelko-czarne.html
http://rowerowy.com/sklep/czesci/kierownice-redukcje/extreme/prod/spank-oozy-760
Jakieś za, przeciw? Może jakies propozycje a propo tych części? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

tak jak już koledzy Ci napisali, tak szeroka kierownica z tak krótkim mostkiem w tej ramie nie będzie dobrze jeździła. 

Oczywiście te stwierdzenia są poparte daleko idącą wiedzą praktyczną i doświadczeniami z tą dokładnie ramą,nie? 

Jeśli Autor chce, to niech założy, najwyżej sam się przekona o słuszności decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Temat wyglada trochę jak fanaberia dzieciaka za kasę rodziców;) Fajnie móc sie tak pobawić... Dodaje do obserwowanych z ciekawości, ramą chyba dluuuuuuuuuuuuuuuuuugo wisiała na Allegro i sam kilka razy przez sekundę sie zastanawiałem.

Edytowane przez rmn1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wyglada trochę jak fanaberia dzieciaka za kasę rodziców;) Fajnie móc sie tak pobawić... Dodaje do obserwowanych z ciekawości, ramą chyba dluuuuuuuuuuuuuuuuuugo wisiała na Allegro i sam kilka razy przez sekundę sie zastanawiałem.

Bo tak trochę jest ;) ale nie wstydzę się tego. Na szczęście stać mnie na taką zabawkę. Wiadomo, jak bym był naprawdę bogaty, to bym złożył go za jednym razem, no ale coż... nie narzekam :)

Oj, rama długo wisiała, sam się nad nią zastanawiałem z  pół roku, aż pojechałem po nią osobiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej byłoby kupić cały szpejt do tego Ellswortha budżetowo a potem w miarę napływu gotówki wymieniać na elementy docelowe. Tak rower by już cieszył jazdą a nie tylko widokiem ze stojaka.

BajkowiecxD, niestety musze się zgodzić z kolegami, że robisz to źle. Żeby nie było tak, że jak już skończysz projekt ... to niewiele pozostanie ci z niego radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mozna sie wpisac?:)

Skoro to kasa rodzicow to moze mostek RENTHAL?

40mm tylko 116g

 

Co do krotkiego mostka I stylu XC - jezeli budujacy nie ma cisnienia na medale I moze sobie pozwolic czasami na oderwanie przedniego kola przy podjezdzie,to krotki mostek jest rownoznaczny z niesamowita zwinnoscia :)

Sam zalozylem 40mm na XC 29 i nie szybko to zmienie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...