Skocz do zawartości

[blog enduro MTB] 1Enduro.pl


Wooyek

Rekomendowane odpowiedzi

Sens i symboliczny wydźwięk oraz satyryczne odniesienie tego zdjęcia jest dobre - bo to forum rowerzystów, a merytoryczna poprawność w kontekście "kresek" i "działek" nieistotna - bo to nie jest forum narkomanów. 

 

Sprawdzę sobie te objawy - choć wystarczy żon zapytać... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2017 o 18:52, Wooyek napisał:
Każdy musi sobie czasem ponarzekać, więc dzisiaj moje narzekania rowerowo-językowe ;)

Aż dziwne że zabrało "v - b r e a k" zamiast "v-brake", to juz niemal norma na polskich forach, nawet w sklepach tak te hamulce opisują...

Tak wygląda powszechna podobno od wielu lat nauka angielskiego w Polsce... " Uczysz się tego piąty rok. W szkole i na kursach! I wszystko to jak krew w piach!"

 

edit: błąd tak powszechny że nawet już go forum samo poprawia... musiałem dać spacje między literami żeby w ogóle było wiadomo o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowy wpis: San Remo - obóz rowerowy z Arek Bike Center

Naukowcy są zgodni: lekarstwo na zimową depresję rowerzystów leży na włoskim wybrzeżu Morza Śródziemnego. Kto by się spodziewał? ;) Zalecenia i sposób stosowania w dzisiejszej recepcie... tzn. relacji:

https://www.1enduro.pl/san-remo-oboz-rowerowy-arek-bike-center/

san-remo-oboz-rowerowy-105.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupienie strzykawki większej niz 20ml jest bardzo łatwe. Nazywa się toto strzykawką do cewnikowania i ma 100ml :) Każda szanująca się apteka posiada taki dynks :) Koszt ca 2,50 pln.

 

Ale fajny art dla niezdecydowanych :) U mnie Trezado świetnie sie spisuje w gravelu a u ojca w fuel ex'ie :) W swoim "góralu" duzo miotam sie z oponami a mam jeden komplet kół więc zostaje przy dętkach (na razie...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajny, fajny, ale osobiscie nie nazwalbym tego Horst Linkiem. Nie i nie i bede sie upieral, jednoczesnie nie bede odpowiadal na zarzuty, aby nie wywolywac burzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, shotgun napisał:

No fajny, fajny, ale osobiscie nie nazwalbym tego Horst Linkiem. Nie i nie i bede sie upieral, jednoczesnie nie bede odpowiadal na zarzuty, aby nie wywolywac burzy.

Nie no, spoko, ale mógłbyś chociaż napisać czemu ;)

11 godzin temu, Grizzli napisał:

skoro siedzi 2.6 to czy jest szansa ze ten nowy spectral obsluzy 29?

Zdecydowanie nie ma takiej opcji. Od 27.5x2.6 do 29" jest jeszcze daleeeka droga ;) Dopiero 27.5x3.0 można w miarę porównać z 29" z wąskimi oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooyek - śliczna machina, pięknie wygląda. Tak jak Ci pisałem na blogu - szarozielony to wypisz wymaluj RLM02 znany z lotnictwa III Rzeszy. Można zatem śmiało powiedzieć, że Spectral to myśliwiec :D Test będziesz publikował po całym sezonie czy planujesz coś wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wooyek napisał:

Nie no, spoko, ale mógłbyś chociaż napisać czemu ;)

Zdecydowanie nie ma takiej opcji. Od 27.5x2.6 do 29" jest jeszcze daleeeka droga ;) Dopiero 27.5x3.0 można w miarę porównać z 29" z wąskimi oponami.

Temu- moim zdaniem, jak rozumie- ze Horst zakladal "zlamanie" zawiasem sztywnej belki jaka jest os kola i glowny zawias wahacza. Tutaj jest niejako odwrocone to do gory nogami, ot punkt posredniczacy, jakich jest wiele w roznych konstrukcjach, wiec Horst to nie jest. Tak to widze i tak to rozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, shotgun napisał:

Temu- moim zdaniem, jak rozumie- ze Horst zakladal "zlamanie" zawiasem sztywnej belki jaka jest os kola i glowny zawias wahacza. Tutaj jest niejako odwrocone to do gory nogami, ot punkt posredniczacy, jakich jest wiele w roznych konstrukcjach, wiec Horst to nie jest. Tak to widze i tak to rozumie.

Nie jest odwrócone, a ogniwo dalej łamie belkę pomiędzy osią koła o główną osią obrotu. Po prostu jest trochę wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis nawet patent czytalem, ma byc zlamanie na lini glowna os obrotu - os kola, ponizej a nie powyzej. Nie wazne, widzisz to jak widzisz, ja widze po swojemu, nie bedziemy burzy wywolywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...