Skocz do zawartości

[blog enduro MTB] 1Enduro.pl


Wooyek

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie to wyglada -  Firma z Zywca, jakby to tam szyli czy cus, ale niestety tak nie jest. Moze pomysl jest nasz, ale wykonanie daleko wschodnie. Czy zle, to wychodzi z opisu, ze nie, ale fajnie jakby wspierali miejscowy i tak ubogi rynek. Tak, to moje rodzinne miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się - fajnie by było. Tyle że od ok. 1,5 roku próbuję wykonać we współpracy z polskimi firmami jerseye blogowe, a od ok. miesiąca też zwykłe t-shirty i... no cóż, nie dziwię się, że zdecydowali się na zagranicznych wykonawców :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wpis

 

 

Michał...  :)   Sorry że tak wpadam na Twój Blog, ale jest taki malutki temat. A wiem że masz już co nieco do czynienia z takimi rowerami. 

Poszukuje ramy... w pełni zawieszonej. Gotowego roweru tak nie do końca. No chyba że rower będzie ulepiony tak jak ja chce. Sam wiesz o co chodzi.  :)

Tak w skrócie. Poszukuje ramy która będzie odzwierciedleniem roweru Dartmoor Hornet 2017 w rozmiarze ( M )... tylko że w pełni zawieszonym. Rozumiesz ?  ;) Rower musi być na kołach 27.5 plus

 

Takie coś poszukuje...

post-199271-0-41626300-1504899223_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Myszator, jeszcze jedno słowo, litera lub jakikolwiek ślad twojej bytności w tym wątku......cokolwiek....i każdy Twój wpis będzie podlegał wnikliwej analizie zespołu moderacyjnego przed jego zatwierdzeniem.  

Zgodnie z zapowiedzią każdy wpis Myszatora od dziś podlega cenzurze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wpis: Enduro Award 2017

 

Trzeci raz z rzędu 1Enduro zostało nominowane przez czytelników do finału plebiscytu Enduro Award. Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy :D Zachęcam do oddania głosu na stronie wydarzenia :rolleyes:

 



 

enduro-award-2017.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Planujecie już rowerowe wakacje 2018? Ja tak :) I rozważam powrót do Livigno, bo jest tam co robić! Atrakcji jest tak dużo, że przewodnik nietypowo będzie się składał aż z trzech części. W pierwszej: bikeparki.

 


 

livigno-bikepark-mottolino-12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Trzecia, ostatnia część przewodnika po Livigno. Na koniec zostawiłem sobie dwie wisienki: trasy co prawda nie w samym Livigno, ale zdecydowanie najciekawsze w okolicy :)

 


 

livigno-bormio-3000-freeride-21-800x532.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

News tygodnia to dla mnie oczywiście Enduro Award 2017 - dziękuję wszystkim za oddane głosy! :) Ale krótka fotorelacja z Podhalańskiego Zlotu Enduro też może kogoś zainteresuje ;)

 


 

podhalanski-zlot-enduro-2017-srp-29.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...