Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.

Rekomendowane odpowiedzi

Wooyek

Nowy wpis: Polskie media rowerowe - ranking 2018

Dziś na blogu przegląd największych polskich internetowych mediów rowerowych, który niejako może być też podsumowaniem mojego 3,5 roku blogowania :)

https://www.1enduro.pl/media-rowerowe-2018/

PS. Gdyby ktoś chciał oddać głos w finale plebiscytu Enduro Award 2018 (do którego to dzięki Wam trafiłem :)), to może to zrobić tu i teraz ;)

media-rowerowe-internet-youtube-10.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość Szymon
      Przez Gość Szymon
      Dzień dobry potrzebuję pomocy, czy byłby ktoś w stanie znaleźć jaki to model ramy? Sam szukałem ponad godzinę ale nic nie znalazłem 
      Oto rama: https://ibb.co/k4H50f
    • porywacz_zwlok
      Przez porywacz_zwlok
      Witajcie. Trzymajcie kciuki, bo jutro na moich dwóch kółkach zmierzę się z magiczną liczbą 100km. Konin - okolice Poznania.
    • Reapper
      Przez Reapper
      Cześć forumowicze. Zamierzam kupić nową piastę, mianowicie Nowatec d042sb 8/9.

Mam mały dylemat, ponieważ będę musiał zmienić również kasetę i zejść z 7 na 8 lub 9. Problem tkwi w tym, że nie wiem, czy przerzutka 7 będzie pasowała do kasety 8 lub 9 rzędowej. A kupowanie nowej przerzutki nie bardzo wchodzi w gre.

I teraz pytanie do was. Czy poszukać innej piasty, czy poczekać i kupić nową przerzutkę?