Skocz do zawartości

[blog enduro MTB] 1Enduro.pl


Wooyek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

" To założona przez pasjonatów, butikowa marka z Andorry, w której powstaniu maczał palce sam Cedric Gracia (korzystając z okazji, chciałbym zwrócić uwagę na pisownię tego nazwiska licznym miłośnikom serialu Zorro). " - piękne samozaoranie, tobie już sam tytuł tego serialu nieźle zaburza pisownię ;)))

Ędurro... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wooyek napisał:

Po eksperymencie fotograficznym z zeszłego tygodnia czas na kolejną nowinkę: "bike check" roweru czytelnika. Co o tym myślicie? :)

To malowanie ramy <3 Nie dziwię się posiadaczowi że spinał się na "dorobienie w szybkim tempie" :D 

A pomysł na serię fajny, chętnie poczytam więcej. Foty pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, woojj napisał:

Rower jak dla mnie PEREŁKA, malowanie i cała otoczka jak i rdzawy jego charakter. Wyjątkowy wśród nudnych do zrzygania giantów/specó/treków. 

 

 

Niby do zarzygania a inny.

3ef97820317ee02c872110f58c5d8922--bicycl

A w 90 latach mialem niemal identyczne malowanie.

loic-bruni-bike-check-val-di-sole.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shotgun napisał:

Niby do zarzygania a inny.

.....trza poprawiać fabrykę. Nie o tym piszę. 

W latach 90 to ja Anlena ujeżdżałem na 300lx z biopacem (2 miesiące kopania rowów dla TPSA) . Tylko że wtedy rowery były ładniejsze, a nie takie trupio-czarno-szare. No i dominowała stal ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anlen, nie wie co traci ten co nie jeździł. 

Obiekt marzeń i westchnień, Anlen kumpla na SR XC pro, microdrive też od nich czyli  kaseta12-30 ,korba też była jakaś ich systemowa i Marzocchi XC600. Rury  Tange Prestige ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowy wpis: Rowery enduro, trail i hardtaile - lista 2019

Dziś na blogu publikacja o charakterze użytkowym: tabelka zawierająca prawie 500 rowerów, które można kupić w Polsce. 
Mam nadzieję, że lista jest kompletna, ale jeśli nasunie Wam się jakaś marka, której brakuje, koniecznie dajcie znać! :)

https://www.1enduro.pl/rowery-enduro-trail-18000-hardtail-9000-zl-2019/

rowery-enduro-trail-hardtail-lista-2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...