Skocz do zawartości

[blog enduro MTB] 1Enduro.pl


Wooyek

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie na dzisiaj nie ma tematu Enduro Rometa bo to jaką ilość sztuk wypuścili na rynek to nawet nie jest kpina. Ja nie wiem jak to nazwać ale w Krk chyba tylko 2 sztuki. Ze sztywniakami podobnie.

 

Za Specem Enduro przemawia tylko praca zawieszenia i powiedzmy jakość ramy. Cała reszta dość mocno uboga jak za tą cenę. Tool jest przynajmniej świetnie wyposażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O nowym standardzie Boost 148 słyszał już chyba każdy i niejeden się nim... poirytował ;) O co w tym wszystkim chodzi? Czy aby na pewno producenci chcą tylko wyciągnąć od nas kasę? I w jakim kierunku to wszystko zmierza? Zapraszam do lektury :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sporo jest było ciekawych, jak Strive spisuje się na szlaku (a może po prostu starają się być mili?), więc postanowiłem odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości w tej obszernej formie ;) Zapraszam:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za każdym razem, jak ktoś zostanie "złapany" na ścinaniu zakrętów na zawodach enduro, wynika z tego afera na miarę Beyonce wylewającej szampana do wanny. Opisałem na blogu, co o tym myślę, więc zapraszam :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powitoł

Dzięki za wpisy.

Śledzę pilnie, bo enduro mi jest bliskie mimo że nie uprawiam (zbyt agresywne, a po ostatnim obojczyku po prostu się bojam :) ).

Rubaszny język mi się widzi, bo sam używam :)

 

Natomiast... ;)

Może wyjdę na zgreda, ale czy te "hajlatsy" ("hejty" chyba już muszę przeboleć) są wam naprawdę potrzebne?

Szczególnie że straszą w tytułach artykułów.

Językowy koszmarek który naprawdę razi gościa, który uczył się czytać z elementarza a nie onetu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach przygotowań do sobotnich zawodów Enduro MTB Series, polecam opinie i porady dotyczące (braku) treningu na trasie przed startem :)
 

 

 

Może wyjdę na zgreda, ale czy te "hajlatsy" ("hejty" chyba już muszę przeboleć) są wam naprawdę potrzebne?
Tak, są potrzebne :) Taki już element stylistyki, Tobie nie podobają się "hajlajtsy", innym nawiązania do LGBT, jeszcze innym porównanie do Germanwings itd. Mi natomiast nie podoba się stuprocentowa poprawność i dlatego nie ma jej na blogu i nie będzie, ponieważ to JA go piszę  :icon_cool:
 
PS. Nie "wam", a "tobie" (1Enduro to akcja jednoosobowa, jak niemal każdy blog) ;)
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już w ten weekend zawody EMTB Enduro w Szklarskiej Porębie, które w pewnym sensie będą przeciwieństwem jazdy on-sight w Przesiece. Ścigać będziemy się w niedzielę, więc w sobotę każdy będzie miał szanse zapoznać się z OS-ami.

 

Zapraszam do mojego poradnika, jak najlepiej objeżdżać trasę!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Relacjo-poradnik poświęcony enduro nad Jeziorem Garda, czyli jednej z 

najbardziej klasycznych europejskich rowerowych miejscówek (zwłaszcza, jeśli akurat jesteś Niemcem).

 

Zapraszam!


 

 

PS. Napisalibyście coś, czy Wam się podoba ;) Bo zaraz bana dostanę za SPAM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...