Skocz do zawartości

[blog enduro MTB] 1Enduro.pl


Wooyek

Rekomendowane odpowiedzi

Z przyjemnością zapraszam Was do sprawdzenia mojego nowego projektu: One Enduro.

 

One Enduro jest blogiem, który nieśmiało powstawał przez ostatnie kilka miesięcy. Jego celem jest podanie Wam w fajnej formie rzetelnych informacji na najważniejsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne tematy związane ze sprzętem, zawodami i przygotowaniem technicznym do enduro.

 

Na razie na blogu jest kilkanaście artykułów startowych, nowe będą pojawiać się regularnie, mniej więcej 1-2 razy w tygodniu. Warto więc trzymać rękę na pulsie (w stopce strony znajdziecie link do newslettera) :)

 

Pomoże Wam też w tym działająca równolegle do bloga strona na Facebooku. Poza promocją nowych wpisów znajdziecie na niej najlepsze nowinki i ciekawostki, które każdy enduro-biker powinien zobaczyć :)

 

Zapraszam więc na:

www.1enduro.pl

www.facebook.com/1enduro

 

Czytajcie, komentujcie, oceniajcie, lajkujcie - pomóżcie stronie ruszyć z kopyta! :)

 

1enduro-logo-premiera.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Co do powiększania zdjęć - tam gdzie się da, to można (np. w testach, gdzie zdjęcia są mojego autorstwa). W większości jednak korzystam z "kradzionych" zdjęć i nie zawsze wyższa rozdzielczość jest dostępna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy wpis: Geometria progresywna.

Zapraszam do lektury, jakby ktoś się jeszcze zastanawiał, na co zwrócić uwagę przy zakupie nowego roweru enduro, żeby dobrze jeździł :)

 

 

PS. Panowie (i Panie?) Moderatorzy: czy macie coś przeciwko, jeśli będę tu wrzucał tego typu powiadomienia o aktualizacjach (wiem, że jest od tego dział "Blogi"...)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bo Toola na ten przykład nie ma a przynajmniej w Krk (końcówka zeszłego tyg). Miał już być pod koniec stycznia a mamy zaraz połowę kwietnia. Poważne to podejście jest??

 

Sprawa druga to ilość bo jak rozmawiałem z przedstawicielem to podał mi dość zabawne cyfry. Podła nawet "słownie" liczba 5 sztuk tylko nie dosłyszałem o który model enduro szło. Generalnie "podobno" przyjęli założenie jakoby nie wiele udało się sprzedać i tyle wyprodukowali. Nie wiem czy gość ściemnia ale chyba nie robi z siebie idioty skoro zaglądam do nich co dwa tyg. Mieli w planach zamówić Key'a to dostali info, że nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geo Toola to nie problem bo był testowany więc najpotrzebniejsze cyfry są. Ale żeby w największych miastach tak długo zwlekać albo przynajmniej nie dać jednego egzemplarza do "pomacania" to już przegięcie jest. Albo się coś robi konkretnie zwłaszcza, że sporo osób pyta albo rezygnuje i skupia się na samej "taniosze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wooyek a możesz powiedzieć, dlaczego kasujesz komentarze pod wpisami? Czyżby miało być tylko "do czytania", a nie komentowania?

 

Od początku istnienia bloga skasowałem dwa komentarze: jeden "dubel" i jeden z poprawką literówki we wcześniejszym (którą naniosłem). Więc nie za bardzo wiem, o czym piszesz... Wszystkie komentarze są *bardzo* mile widziane, o ile oczywiście spełniają zasady opisane na stronie (ale do tej pory nie było ani jednego, który by nie spełniał).

 

Może coś nie przechodzi przez filtr antyspamowy...? Ale wtedy nie pojawiałoby się w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A dlaczego leci w kulki?

A chociażby cenami:

TOOL 27.5  2.0 - 10.999 PLN,

SPEC Enduro 650B COMP - 11.999PLN   

osprzęt porównywalny, a geo, jakość i sztywność ramy?  chyba bez porównania... 

(źródło: bB #11 2014) - swoją drogą ciekawe porównanie, jeden art za drugim,

jak dla mnie wybór byłby jasny

pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...