Skocz do zawartości

[posty / galeria] nieaktywne przyciski (odsyłacze?)


Wagabunda

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się dzieje, ale od pewnego czasu nie mogę odpowiedzieć na post cytując wybrane zdania - przycisk "Cytuj" pomimo klikana pozostaje nieaktywny. Podobnie dzieje się w galerii gdzie są nieaktywne przyciski "wybierz kategorię", "utwórz nowy album" i "wybierz album" - co całkowicie uniemożliwa mi dodawanie zdjęć.

Dodam że problem istnieje zarówno w IE jak i w Mozilli. Wcześniej było OK. Dodatkowo na dolnym pasku jest ikona "błąd na stronie" po wyświetleniu szczegółów mamy:

 

Szczegóły błędu na stronie sieci Web

 

Agent użytkownika: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; WOW64; Trident/4.0; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; Media Center PC 6.0; OfficeLiveConnector.1.3; OfficeLivePatch.0.0; MAAU; BRI/2)

Sygnatura czasowa: Thu, 19 Mar 2015 16:03:32 UTC

 

 

Wiadomość: Script error

Wiersz: 0

Znak: 0

Kod: 0

Identyfikator URI: http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/prototype/1.7.1.0/prototype.js

 

 

Wiadomość: Script error

Wiersz: 0

Znak: 0

Kod: 0

Identyfikator URI: http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/prototype/1.7.1.0/prototype.js.

 

Może to informację coś pomogą.

Pomoże ktoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz jakiś program/dodatek doinstalowany...? Nikt wcześniej tego nie zgłaszał...

 

Teraz piszę z kompa w pracy i jak widzisz wszystko jest OK. Galeria też działa prawidłowo. Może na komputerze w domu brakuje mi jakiś dodatków typu activeX lub coś innego? Masz jakiś pomysł co mógłbym sprawdzić ew zainstalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy wniosę coś do tematu ale kilka dni temu się u mnie też zaczęło, a w sumie nic nie instalowałem do przeglądarki (świadomie, może jakieś automatyczne aktualizacje)...

 

Objawy:

J/w co do cytowania pojedynczych zdań (galerii nie sprawdzałem)

Problem z korzystaniem z shoutbox'a a właściwie brak możliwości korzystania, ponieważ przycisk wyślij nic nie robi(wyczyść też nie działa, odśwież i ustawienia o dziwo działają) - szczerze mówiąc początkowo myślałem, że dostałem jakąś blokadę na SB :D

 

Błędy które wyskakują, sam za wiele z tego nie trybie, ale może coś to pomoże:

błędy w chacie

błąd cytowania

 

linki z błędów:

http://www.forumrowerowe.org/public/js/shoutbox.js

http://www.forumrowerowe.org/public/js/hook.ddk33qqst_v2.js

 

Wyłączenie adblocka nic nie zmieniło.. pokusiłem się nawet o wyłączenie dodatków typu java i shockwave, dalej nic

 

W akcie desperacji instaluję chrome'a... tylko, że się pobiera i instalator wyrzucił mi dosyć pokaźną wartość godzinową która ulega zmianie, więc relacji z tego czy działa czy nie nie jestem w stanie zdać już teraz

myślę jeszcze o reinstalacji przeglądarki od 0 wszystkie wtyczki dodatki i inne badziewie, ale to po teście z chromem

O dziwo na stosunkowo starym lapku rodziców (z 6-8 lat to on ma) wszystko bangla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jest (wersja):

Firefox 36.0.1

IE 8.0.7601.17514 (256 bit)

Nawet zainstalowałem na próbę Chrome wersja 41.0.2272.118 m (64-bit)- też nie działa poprawnie.

Być może jest to problem z czymś u mnie, ale naprawdę nie wiem co może być przyczyną.

 

Enter (linia w dół) w polu wpisywania tekstu też nie działają. Wszystko zapisuje jako ciąg znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zawsze masz jeszcze opcje "format c:" :P

Zrobiłem jeszcze jeden test - tym razem z tableta. Tu również jest ok mogę cytować poprzednie posty.

Problem definitywnie po stronie mojego kompa, ale co to może być to już naprawdę nie wiem. Ustawienia sieci muszą być dobre bo tablet jest połączony z tym samym routerem co komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do cc cleanera
co zrobiles cc cleanerem? bo ja wyczyscilem doslownie wszystko nie odznaczajac ani nie zaznaczajac nic przy zakladce cleaner, i kilka razy rejestr zbadalem
(mam nadzieje ze wiesz ze po analizie jeszcze musisz uruchomic cleanera zeby wyczyscil znalezione pliki/bledy? dla pewnosci tylko pytam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update: okazuje się że na tablecie też mam problrmy z dodawaniem nowych galerii lub dodawaniu wątków do obserwowanych. Jedynie cytowanie postow dziala. CCzyżby problem był po stronie dostawcy internetu? Jak to można sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...