Skocz do zawartości

[Sklep] Bike24.de zakup grupowy


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z pytaniami dotyczącymi płatności i dostawy zakupionego towaru do Polski informuję, że: za zamówiony towar trzeba dokonać przedpłaty na moje konto. Dokładną kwotę podam po tym jak przewalutuję złotówki na euro. Zrobię to przez kantor internetowy. Ja zrobię przelew w euro na konto sklepu (koszt 5 zł) Towar przywiezie z Niemiec mój kolega około 8 kwietnia. Przy zakupie powyżej 100 euro dostawa ze sklepu do rodziny mojego kolegi skąd będzie odbierał towar jest darmowa.


Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem to proszę wpisać w tym wątku co chce kupić. Moja prośba wynika z tego, że za chwilę pogubię się w PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@mtbikker oj wcale nie 20 zł, a więcej. Wysyłka towaru do Polski to koszt 60 zł. Każda z osób która by dokonywała zakupu samodzielnie zapłaciła by po 60 zł, a przy zakupie grupowym była za darmo. Po drugie na samej różnicy w podatku VAT wyszło kolejne 128 zł. Dla Ciebie to może nie jest duża kwota, ale nie każdy śpi na pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Brawo :thumbsup: :thumbsup: dwa tygodnie czekania, wpłacanie obeciej osobie pieniędzy na konto, ale 20zł w kieszeni :):)

 

Za kolejny tego typu post, nie wnoszący nic do tematu, otrzymasz ostrzeżenie.

 

@@FigoiFago, super, dobrze mieć kolejnego zaufanego bikera w łódzkim, na którym można polegać. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, to chyba tylko ja zostałem z potwierdzeniem iż użytkownik FigoiFago spisał się na medal. Poczynając od zamówienia, dostarczenia i kontaktu nie mam nic do zarzucenia. Wszystko przebiegło sprawnie.

Polecam jako organizatora wspólnych zakupów. Można spokojnie zaufać użytkownikowi. FigoiFago wykazuje się również elastycznością przy szukaniu wspólnych rozwiązań. 

Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...