Skocz do zawartości

[aplikacja rowerowa] Oprogramowanie komputerowe związane z rowerami


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

studiuje informatykę i chcę na zajęcia napisać jakiś program, związany z rowerami, jako że sam jestem rowerzystą, to takie coś się będzie miło pisało. Wiem że w necie jest masa aplikacji na androida związana z tym tematem. Trasy statystyki itd. i na początku też chciałem napisać coś podobnego, ale pomyślałem, że zapytam was, może macie jakieś pomysły na taki program (na razie na kompa później może powstała by wersja na urządzenia mobilne) może macie jakieś przemyślenia czego wam brakuje co byście chcieli mieć itd. Oczywiście jak by wszystko ruszyło będę się chętnie dzielił i udostępniał swoją pracę, chodzi o naukę przez zabawę a wiadomo że człowiek najwięcej się uczy na konkretnych przykładach. Zapraszam do dyskusji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współpraca z urządzeniami BT oraz ant+ i brak funkcji "social" w wersji mobilnej :D

Miła by była obsługa map osm offline, planowanie trasy lub zrobienia mapy przejazdu. No i ładne podsumowanie danych z przejechanej trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...