Skocz do zawartości

Accent-Maniaxx-Kloop


MrJ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
witam i dołanczam do klubu ,posiadam accent El Norte na XTR tył,przód piasty shimano obręcze shimano manetki shimano ,łancuch shimano w zasadzie wszystko na shimano opony schwalne porobie fotki to przedstawie na forum jestem laikiem i jeżdże dopiero od maraca i sam podjełem decyzje o złożeniu sobie roweru na ramie Accent aaa teleskom sountour XCR z blokadą skoku i ustawieniem parametrów twardości...

 

A da się na tym wygodnie jeździć? Bom ciekaw jak będzie z moim el nino która dalej stoi i czeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A da się na tym wygodnie jeździć? Bom ciekaw jak będzie z moim el nino która dalej stoi i czeka

 

pewnie ;)

 

to El Norte mojego brata

 

obraz028uy2.th.jpg

 

http://img507.imageshack.us/img507/9057/obraz028uy2.jpg

 

a to moja Accent Tormenta brat ma na XTR i całe koła Shimano ja XT i koła Deore reszta to samo.

 

obraz026nz9.th.jpg

 

http://img87.imageshack.us/img87/6155/obraz026nz9.jpg

 

brat ma jakieś 1000 km i zero problemów jak na razie ja jakieś 500 i musze jechać na przegląd bo głośno coś chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja chciałem do klubu... :P

 

Już podaję z czym do ludu...

Jak widać padaka w tej chwili przechodzi stadium szosowo - trekkingowe i daje radę... :)

 

accentws9.th.jpg accent2rw1.th.jpg

 

Rama: Accent El Norte 17" '08

Amor: SR Suntour XCR 100 RL

i tu koniec rzeczy godnych uwagi... hi,hi

Koła: Remerx Grand Rock na tradycyjnych piastach kulowych tak jak fabryka dała(cicho) zmieniłem smar na lepszy...

Opony: W tej chwili Kenda Khan 26 x 1,5 (tną asfalt aż miło)

Napęd: Jakiś Prowheel na łancuchu shimano na wolnobiegu 7 (cicho)

Hamulce: Shimano Alivio VB

Przerzutki: Przód Alivio topswing (ciekawe kiedy luzy) tył Shimano Tourney RD-TX30 (cicho)

Kierownica: jakiś zoom

Rogi, chwyty: Accent

Linki i Pancerze: Jagwire

Mostek: Accent regulowany

Sztyca: W tej chwili SR Suntour Nex D3 a na niej Selle Royal Moody

( i muszę powiedzieć że do 120 km nie odczuwam boleści ze strony d . . y)

 

Składałem sam robiąc przeszczepy ze starego stalowego potwora (z wyjątkiem zazbrojenia w amor)

 

A teraz bijcie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio kupiłem tanie rogi Accent Sprint B) Dałem 33 zł w sklepie i nie żałuję każdej wydanej na nie złotówki, są wygodne, mają komfortowo wyprofilowane plastikowe zatyczki u góry, waga podobno 102 g (w tej kategori cenowej np. ritchey comp mają 160 g), ale nie miałem warunków żeby zważyć, pozostaje wierzyć producentowi :P Rower jest czasami opierany o płot albo ścianę, i jak do tej pory kolor się trzyma, zatem polecami rogi od Accenta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Działają w ukryciu :yes: np. ja sprzedałem grafitowo-tytanową El nino aby zamienić ją na...El nino :D Stała tyle czasu czekając na części aż dostałem propozycję jej kupna, no to rama opylona za 420 zł (kupiłem za 440, sam się dziwiłem że ktoś aż tyle za nią dał) i zamówiona we wtorek biało-czarna za...429 ze sztycą i sterami. Z punktu widzenia materialisty transakcja nieopłacalna ale uznałem że kolor biało-czarny jest śliczny i właśnie taki wolę mieć ;) Zachowalem się jak kobieta :icon_mrgreen: W sumie nic nie straciłem na zamianie bo dostałem sztycę gratis. W poniedziałek przyjdzie razem z mostkiem Accenta i wreszcie złożę na niej rowerek :D na razie osprzęt to będzie przeszczep ze starego roweru , aby jakiś był do zimy. W zimę za to wielka ofensywa sprzętowa :) Jak złożę to dam foty, sam jestem ciekaw jak będzie wyglądała z moim Bomberem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wypada nieźle, widziałem mostki dwa razy droższe i cięższe :P Zresztą rower nie będzie wyścigówką tylko kompanem na całodniowe wypady w teren i nie musi być specjalnie lekki (choć kloca nie chcę). Mam jeszcze dylemat czy składać na Sramie czy Shimano, no i do tego wszystkiego jakieś kolorowe dodatki, np. pancerze, zaciski, śrubki - tylko muszę się zdecydować czy czerwony czy niebieski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...