Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie temperatura poraz pierwszy powyżej 0C tej zimy, idealny dzień na przyjemna jazdę w krótkich spodenkach ... Było aż 10 lol Krótka jazda po lodzie i sniegu. A wyglądała ona tak - Mokro, lód, snieg, sucho, sucho, mokro, lód, sucho, snieg...KU^%/#*)!

 

Wole mieć taki wypadek od czasu do czasu niż wysiedziec dziurę w kanapie lol

 

Strasznie zazdroszczę waszej Polskiej pogody. Zdaje się z 2 zimy temu jeździłem cały rok w krótkich spodenkach, ale w ciepłej kurtce. Ostatnie kilka lat w dlugich podwojnych spodniach, i na super ciepla cebulke na górze. Z reguły zimy są bardzo mrozne, bądź bardzo śnieżne. Ostatnia - mijająca miała średnia temperaturę poniżej -10C, z wieloma nocami i dniami przekraczającymi -20 i -30C.

Dziś pierwszy dzień w tym roku powyżej 0C...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem kupę mil samochodem na rowerowy szlak, i okazało się ze dalej jest z 15-20 cm śniegu. Dobrze ze wziąłem zimowego MTB, ale to też dużo nie pomoglo, nawet jak opuściłem ciśnienie do 20 PSI, dużo poniżej zalecanego minimalnego ciśnienia dla tych opon. Przejechałem raptem niecałe 2 kilometry i bylem zmuszony wrócić. Na przyszły rok, widzę prawdziwy rower zimowy z 10 cm szerokości oponami w mojej kryształowe kuli...tak to można jeździć gdzie i kiedy się chce.

Jutro pojadę tam gdzie dzisiaj planowalem...pięknie odsniezony park, z potężnym sztucznym jeziorem dookola...Czasem trzeba się trzymać oryginalnego planu zamiast kombinować lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było  :verymad: Dziś po dwóch miesiącach zdjąłęm rower z wieszaka. Zamontowałem lampkę i akumulator. Przy okazji wyrzuciłem starą torebkę Kellysa, która się porwała, a zastąpiłem ją torebką Deutera 0,5 l. Korzystając z faktu iż trochę przy rowerze majstrowałem więc wykonałem też kilka fotek, które postanowiłem niżej wrzucić. Rower wędruje dalej na wieszak i będzie tam czekał na mnie cierpliwie  :icon_confused:

 

d67f0f5d4a46453bm.jpg  a5d26f05370201a4m.jpg  d49804d76dd14c44m.jpg  a5dc6c87462b4a83m.jpg  b08536a11eaa4b1dm.jpg

 

 

Edytowane przez siemalysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...