Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

A ja w sobotę rano przejechałem najdłuższą moją jednorazową trasę, 160km w 8h bez paru minut. Srednia 20.1km/h :) . Zamierzałem pojechać do granic miasta (40km) i sprawdzić jak wygląda trasa na następna wycieczkę. Ale jak okazało się że jest całkiem dobra i byłem już w połowie to pojechałem do końca :) 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrobione wczoraj:

Dystans: 40,3 km

Czas 2:28:09

Średnia prędkość: 16,3 km/h

Maksymalna prędkość: 29 km/h

Spalone kalorie: 1520 kcal.

 

Natomiast dzisiaj tyle:

Dystans: 31,4 km

Czas: 1:57:17

Średnia prędkość: 16,1 km/h

Maksymalna prędkość: 31 km/h

Spalone kalorie: 1206 kcal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj niecałe 60 km w 2,5 godziny. Pot lał się strumieniami.
Pokręciłem się "wokół komina", bo zaginął jakiś dziadek i go od wczoraj szukali z psami, quadami, ze śmigłowca... Pomyślałem, że odwiedzę "swoje" ścieżki i sprawdzę, czy gdzieś się nie plącze. Na szczęście nic nie znalazłem. ;)

*na szczęście, bo okazało się, że wsiadł w autobus i pojechał gdzieś do Warszawy. Teraz tam go szukają.

Przy okazji testowałem, czy nowy kask jest wygodny.

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie 36 km w celu odreagowania po 2 stresujących dniach w pracy. Przyznam, że po niedawnym serwisie roweru (szejkowanie łańcucha, skrupulatne czyszczenie ściereczką każdego trybu na kasecie) całość chodzi tak jakby lżej. No i ten zapach. Bo jak wróciłem, to uniosłem tył roweru (kaseta czyściutka) i powąchałem ją - nie ma to jak zapach FLT+ :teehee:

No i nie uwierzycie. Zaryzykowałem i wybrałem się do Tyńca. Średnia prędkość 25.5 km/h :w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj w ramach nie wiem co zrobię nie wiem co pojadę...  pojechałem sobie do ujścia Dunajca. 
Zbieranie się szło wyśmienicie  już o 11:30 udało się wyjechać. Szybki rzut oka na termometr w kuchni i widać ze pogoda ideal... 48 st :D
Pora też świetna...  
Kurde, a już miałem pojechać na jurę i szlajać się od zimnego strumyka do jeszcze zimniejszego źródełka...

780m przewyższenia.  ( Praktycznie wszystko na pierwszych 70km bo potem to już powrót WTR)

167km
Czas jazdy 6:41
Czas brutto 7:46 
Średnia wyszła 25...     
Średnia temp według Garmina 33st... max 40 min 26.  

Jak na to że w sumie cała jazda od początku była z założeniem, żeby nie zajechać kolan i nie cisnąć... Nie jest źle. 
Nuda na WTR mnie zupełnie rozwaliła.  Po kilkudziesięciu km na niej mając wizję jazdy jeszcze kilkadziesiąt nią miałem ochotę tylko iść spać.
Za to przepłynąłem się dwoma promami. Fajnie, że jeszcze są.   

Jedzenie?  2 tosty jeden mus owocowy. Byłoby ok, ale tosty jadłem o kilka km za późno. Nie chciało mi się zatrzymywać :D wiec jadłem jak czułem, że się gorzej jedzie.  Wypite około 5l :D   I 2l  wylane na łeb.

A wczoraj jadąc załatwić firmową sprawę, zamiast jak każdy normalny pojechać 30km  i zrobić pewnie z 200m przewyższenia pojechałem troszkę na około... wyszło 67km i  500m przewożenia.    

Cóż na jutro coś będzie trzeba wymyślić. :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach "znikania podjazdów" dzisiaj kolejne 745m przewyższenia. Wczoraj na 61km było koło 640m up. 

76.76km  średnia zabójcza bo niecałe 20 ale miało być spokojnie. Jedynie kilka podjazdów szarpniętych reszta na spokojnie. Nawet zjazdy jechaliśmy wolno żeby zimno nie było.  

Widokowo sztos i jeszcze prom po drodze zaliczony a nawet jakieś leśne ochłapy wpadły. Wszystko przy zachodzie i w nocy. Więc takie porządne ładowanie akumulatorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj płaskie (216m)  88.5km netto 3.28h   brutto 3:44.   Srednia 25.5

Ale za to nierówn walka z wiatrem była nie równa. Trzeba było trzymać mocno rower żeby nie wywiał go.  

A po jeździe jeszcze regeneracyjny basenik i 36 długości w około 30 min.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...