Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

: )

 

Pamiętajmy, że to tylko draft, trasę wytyczać będą w piątek. 

Woda była znacznie powyżej kolan ... chyba tak nie wytyczą. 

Albo jakiś promik, fotę się cyknie : )) Bo mostka nie było ani na wprost, ani w prawo ani w lewo. Ciekawe, co czeka na MAX-e : )

Tak czy owak fajna sprawa, bo można poznac nowe traski.

 

 

 

nie wiem czy będzie to wyglądało tak różowo jak dwa lata temu ( od 22:00 ) : https://www.youtube....h?v=yhM-7WuO6X4

Kajakarstwo zwałkowe. Uwielbiam ale nie na rowerze : )))

Edit: Bzdura, na zwałkach cjhodzi o to, żeby nie wysiąść z kajaka. Przegięli.

 

 

Jedno mnie dołuje - długość tego 

 

Zakładając, że organizatorzy nie są debilami, to puszczą ten fragment wariantem 2016 ( od 19:30  ) :

filmu. Nie wyobrażam sobie zrobienia tego w 1.15. To z twojej kamerki ??

 

 

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To nie ja i nie chcę Cię dołować, ale ten gościu był 112 open i 24 w kategorii M4, a do tego przegrał z trzema kobietami ( do pierwszej stracił ponad 2 minuty ).

Pierwszych dwóch zameldowało się na mecie w 1:02:44 ( 34 km ) :icon_exclaim:

Nawet znalazł się piętnastolatek , który przejechał w 1:15:23 - tracąc do zawodnika z filmiku niewiele ponad minutę.

No cóż, nie każdy jest koniem...

Edytowane przez KrissDeValnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To nie ja i nie chcę Cię dołować, ale ten gościu był 112 open i 24 w kategorii M4

 

Spoko, ja nie chcę być koniem, traktuję to jako zabawę ... byle się zmieścić w czasie i nie byc ostatni ; )

Choć jak myśle o prawdziwych górskich maratonach to samoocena ... no cóż  ;)))))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nia ma się co przejmować - ja np. zdaję sobie sprawę, że w ostrych górach byłoby przej..., co ja mówię, nawet w łatwych górach byłoby ciężko, skoro czasem czuje się nogi na nizinie.

Nawet dosyć mocni zawodnicy też mają chwile słabości - jeden dostał zakwasów w górach i nie ukończył ( wcześniej stawał na pudle ), drugi w mistrzostwach mastersów za granicą był 12, a w polskich górach sobie odpuścił jak trafił na bardzo mocnych, a sam nie czuł się dobrze ( to akurat szosowcy ).

Edytowane przez KrissDeValnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja nie chcę być koniem, traktuję to jako zabawę ... byle się zmieścić w czasie i nie byc ostatni ; )

Choć jak myśle o prawdziwych górskich maratonach to samoocena ... no cóż ;)))))

112 Open i 24 kat to całkiem fajny wynik, sam bym chciał tak pojechać ;-)

 

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując ten tydzień:

-środa 30km ze średnią 25km/h, kadencja 83rpm - wiało tak masakrycznie, że więcej nie dałem rady. Ale jak z wiatrem się udało jechać to i kilka PR wskoczyło :)

- piatek 50,5km ze średnią 25km/h, kadencja 88rpm

- sobota 49km ze średnią 24,8km/h, kadencja 90rpm - zupełnie nową trasa, w sumie wszystkiego po trochu - asfalt, pola, szutry, las, wiatr i mój ulubiony deszcz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem rozjeździć dzisiejszy ból głowy. Miało być tylko Wejherowo , ale jakoś nie wyszło :P Potem chciałem dojechać nad jezioro , ale już zapomniałem jak się tam jedzie :( Kondycja mi spadła masakrycznie :P Na każdym podjeździe musiałem redukować , nogi szybko miękły. Ostatnio jadąc do szkoły trzymałem tempo jak zwykle i byłem bliski wyplucia płuc :( Dzisiejsza jazda to praktycznie cały poprzedni miesiąc ( zabrakło 10 km ) [ Nie liczę drogi do i z roboty ] także coś tu jest nie tak :P 

 

bRw7q3f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@ Ychu

I czemu tu się dziwić :icon_question:

Jak prawie nie śmigasz, to trudno żebyś miał nagle większego powera i lepsze samopoczucie.

Mnie np. dopadło ni z tego ni z owego przeziębienie i wiem, że po powiedzmy tygodniu przerwy może być ( a raczej na pewno będzie ) już słabiej - zresztą idzie jesień i nie wiem jak Wam, ale mi jesienią kondycja raczej spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 32 km maratonu Poland Bike w Konstancinie. Typowo sprinterski wyścig, średnia jak do tej pory w moich startach najwyższa, 23km/h. Mimo to dopiero 196 miejsce w Open i 51 kat. Wyszły różnice między 27,5 a 29, na prostych nie bardzo miałem z czego cisnąć, technicznych sekcji praktycznie brak, za to dużo błota gdzie tworzyły się kolejki, mam wrażenie że gdyby nie to to średnia byłaby lepsza. Awans z 7 do 6 sektora, miałem nadzieję na 5 sektor, może następnym razem ;-)

 

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w Markach wystrzeliłem jak z procy na trawiastym początku odstawiając cały sektor na paręset metrów tak tutaj musiałem gonić tych co mi na dzień dobry na asfalcie odjechali na swoich wielkich kołach. To samo było wczoraj na Mazovia, na prostych niemiłosiernie mnie objeżdżali, na szczęście było trochę technicznych kawałków i w efekcie tam zbudowałem na tyle przewagi że ci co ich wyprzedziłem już mnie nie dogonili.

 

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu choroby pierwszy dzień commutowania i na powrocie dolało mnie jak diabli. 25km w deszczu. I po drodze naszło mnie pytanie w czym jeździ pro peleton w taką pogodę? 8°C wiatr i deszcz. Np. Rafał Majka w Majka days? Kurtka? Bluza? Szczelne? Przemakająca ale chroniące od wiatru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...