Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Piątek miał być lajtowy rozjazd ale po dotarciu do 2/3 dystansu od zachodu niebo miało kolor granatowy i zaczął się sprint do domu. Ogółem wyszło 45km, średnia prędkość 24,5km/h, kadencja 85rpm, 298m up.

W sobotę wymieniłem baterię w liczniku :)

Dzisiaj trochę podjazdów, ogółem 51,4km, średnia prędkość 24,4km/h, średnia kadencja 81rpm, 452m up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raport z długiego weekendu:

 

Piątek: Kraków-Rabka, 68km i ok. 1000m UP

Sobota: po bułki i piwo, 13km i ok. 150m UP

Niedziela: po piwo i bułki, 11km i ok. 150m UP

Końcówka Niedzieli, cały Poniedziałek i początek Wtorku: Tatra Tour, 362km i ok. 4400 UP. M.in, takie smakowite kąski jak przeł. Czertowica i przeł. Kwaczańska :)

Wtorek: Rabka-Kraków, 71km i ok. 600m UP

 

Takie weekendy to ja rozumiem :thumbsup:

 

66c2scR.jpg

 

(Opony terenowe przejechały się tylko we dwie strony na bagażniku :teehee: Zabrakło pogody na jakiś MTB trip.)

Edytowane przez Pidzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch tygodniach w Borach Tucholskich gdzie robiłem głównie rodzinne przejażdżki przyszedł czas na mocniejsze treningi:

 

Niedziela - 25 km szutrów leśnych i piachu

Poniedziałek - 32 km mocnego MTB po szutrach, korzeniach, koleinach i piachu po kostki

Wtorek - jw

Dzisiaj - rano 12 do pracy, po pracy zaś 46 km mocnego kręcenia po asfalcie (bynajmniej nie na rowerze szosowym), ze średnią 25,7.

 

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez michalr75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

185 km i zaliczonych 21 gmin.

 

Racibórz~Bluszczów~Wodzisław Śląski~Radziejów~Rydułtowy~Jejkowice~Jankowice~Knurów~Ruda Śląska~Katowice

 

Podczas gdy robiłem zakupy w biedrze, niedaleko na zewnątrz zdarzył się wypadek. Na drodze obok zderzyły się samochód osobowy oraz rowerzysta. Zdarzenie miało miejsce w Krzyżanowicach.

Obrazek dla przestrogi.

UYJr9rm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...