Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wieczorem rodzinnie i grupowo z rekordem prędkości ; )))

Jak to w Borach Tucholskich ... jak się trafi na ubity trakt to super, fajnie pofałdowany teren. 

Jak nie i piach to pchamy bo się zapadamy ; )))

Jazda w lesie wzdłuż jezior to jednak to : )

 

837_screenshot_20170728_203058.jpg

 

 

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy na działkę i z powrotem różnymi trasami, pochlapany błotem, podrapany gałęziami, ślimacząc się i na szybkości, z wiatrem i pod silny wiatr i jeszcze widząc jak w mieście malują nowe ścieżki rowerowe, super no i na działce jeszcze rozmowa ze znajomym o rowerach itp. Całkiem intensywny dzień jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu trochę pojeździłem na krótkich dystansach , dziś wybrałem się na coś ciut dłuższego. Wyszło 27 km wieczorem w przyjemnej temperaturze , choć mogło by być ciut chłodniej. 

 

1HVtrIP.png

 

Najlepsze z tego , że rano czyściłem cały napęd i smarowałem łańcuch a wieczorem wpadłem w błoto aż po tarczę i opryskałem cały napęd jak i rower oraz buty , nogi i wszystko co na sobie :P To jutro trzeba będzie znów czyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trasę treningową w lesie. Trenuję na niej dwa razy w tygodniu i wskazania endomondo potrafią się różnić nawet o 15% na podjazdach (raz w górę jest 570 a raz 460).

 

 

Ja dziś postanowiłem zmierzyć dokładność pomiaru przewyższenia prez Strave.

Wybrałem trasę 25km z zerowym przewyższeniem.

Strava pokazała 299m up, KaMap pokazal 190 m up. Na Sony Xperia Z3.

KaMap jest ustawiony na łapanie sygnału co 10 sek więc oczywiście pokazał mniejsze przewyższenie zakładając, że to błędy GPS.

 

Na rowerze przekłamanie jest pewnie mniejsze bo szybkość większa.

637_chocina.jpg

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj/dzisiaj.

Jazda całą noc, bo w tych upałach w dzień się nie da. 

Zwardoń - Cieszyn - Strumień - Czechowice-Dziedzice - Katowice.

147 km, zdarta ręka i udo po glebie, nowy rekord prędkości 70,4 km/h  :yucky:  Zaliczyłem 11 nowych gmin.  :thumbsup:

 

Pozdrawiam sympatyczną Agnieszkę z Czeladzi poznaną w pociągu. A może ma tu konto? Pewnie nie.  :teehee:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...