Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Prawie 9 dych głównie po lasach, ale ok.15 km było zbędne, bo zamotka i trzeba było się upewnić na mapach google w którą stronę jechać, a tereny niby z grubsza znane, tylko dawno nieodwiedzane.

Takiej trasy nie pamiętam od kilkunastu już lat, ale warto było, mimo wcześniejszego zawahania, czy się oddalać bardziej, czy odpuścić sobie dzisiaj i strzelić np. 5 dych.

Jedna rzecz mnie denerwowała, a mianowicie zarastające szlaki turystyczne oraz słabe miejscami ich oznakowanie i stąd chcąc niechcąc trzeba było jechać po asfalcie więcej niż było w planie, bo przez gąszcz pokrzyw raczej kiepsko się jedzie - podobnie jak po leśnej ścieżce zrytej końskimi kopytami ( lekko nie było, a tylko lub aż 1,5 km ).

Pod koniec trochę mnie zmoczyło i zbryzgało - chyba najwięcej leciało z drzew, a po wyjechaniu z lasu przestało padać na łeb.

Co ciekawe im bliżej domu, tym musiało wcześniej bardziej padać, czyli mokry finisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapki wrzucaj bo masz fajne te traski ; )

Na Stravie są ;-)

 

Ja dziś trzy tury, rano 12+ do pracy, po pracy 17+ sprintem i po nocy jeszcze 30+ interwały i mocne długie odcinki. Dobra forma, mając na uwadze że to jednak grube opony a nie rower wyścigowy.

 

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 62 km turystycznie wkoło jeziora Nidzkiego. Troche piachu, część ścieżek zryta przez pojazdy do przewoz drzew, tam gdzie trzeba było asfalt. Średnia koło 15 km/h

W nagrodę koncert Leszka Możdżera w Praniu : )

 

 

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj/dzisiaj ustanowiłem swoje TOP2 dystansu jazdy non stop. 347 km ze średnią 21,4 km/h, przebijając 5000 km w tym roku. Trasa Bydgoszcz-Częstochowa.

 

goejAp6.jpg

 

I jeszcze zaginione zdjęcie z TOP1 pobitego kilka dni temu, 482 km ze średnią 19,8 km/h.

 

M4UlPSF.jpg

 

 

Trzy ostatnie wyjścia na rower to 1035 km... Brzmi dziwnie, ale tak jest. Zdobyłem mnóstwo gmin.  :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

I okazuje się, że Pidzej jest kosmitą, a to na zdjęciu to jego statek kosmiczny :icon_cool:

Drogi autorze tego kosmicznego zdjęcia, czy zamieszczasz gdzieś jakieś dane dotyczące Twoich tras :icon_question:

Jeżeli nie, to czy możesz z łaski swojej zdradzić parę szczegółów typu : czy przygotowujesz się jakoś specjalnie, co jesz, ile czasu zajmują Ci przejazdy, odpoczynek itp. ( oczywiście jeśli to nie tajemnica, której ujawnienie może doprowadzić do odkrycia Twojej planety ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na myśli ale w sygnaturce jest ukryte supertajne hiperłącze. Prowadzące do mojego wielkiego, rowerowego świata. Ale to tak między nami, nie mów nikomu bo jeszcze wyjdzie na jaw że jeżdżę na energetyku z Biedry i to stąd taka moc :devil:

Edytowane przez Pidzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie muszę nikomu mówić, wystarczy że sam publicznie się przyznałeś :laugh:

Nie czaję tego 0.10 - 10.35 - czy jest to przedział czasowy, a jeśli tak, to powinna być uwzględniana zmiana daty przy 19 godzinnej trasie ( rozumiem, że dochodzi przerwa na sen ).

Możesz wyjaśnić ( należę do tzw. bystrzaków ) :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...