Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Dałeś 60 zł za wolnobieg 7s? :o Dlatego mam kasetę :P  7s kasetę to i za 30 zł dostaniesz z takim samym stopniowaniem albo i lepszym pod prędkość.

 

Nawet 65 :) Kaseta 7-biegowa to coraz większa rzadkość, w centrumrowerowe.pl były tylko 2: HG40 w cenie 39 (kupiłem do crossa), HG50 droższa od HG37... Pseudoszosówkę (prawie nówka, 1 miesiąc ale już 1000km :) mam z wolnobiegiem, kół nie planuję zmieniać przynajmniej na gwarancji :) TZ21 poszedł do drugiego crossa bo tam już był mocno zjechany. 3 rowery z napędem 3x7 dają sporo możliwości dzielenia się częściami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 rowery z napędem 3x7 dają sporo możliwości dzielenia się częściami

Haha i to jest pomysł :D

 

Dziś zamiast szkoły był rower , bo pusto było :P W sumie chciałem jechać w kierunku Orla i tam zrobić kółko za cmentarzem , ale stwierdziłem , że nie będę cały czas pod wiatr jechał i pojechałem na Wejherowo. Tam trochę pogadane z kumplami z klasy i jechałem w kierunku Zbychowa. Dalej nie pamiętam gdzie się kierowałem , ale miałem nadzieję wyjechać w Gdańsku , wyszła Gdynia , ale tam też całkiem fajny las mieli :D Jak już się rozpędziłem jadąc cały czas z wiatrem to nie schodziłem poniżej przełożenia 44/14t . ale na prostej trzymałem nawet na 44/12t :) Szkoda , że w drugą stronę nie było tak fajnie bo cały czas pod wiatr. Nie chciało mi się w sumie wracać tą samą trasą , którą przyjechałem , ale główną wracać tak nie bardzo. Pojechałem ciut inaczej i generalnie na 57 km zobaczyłem przystanek , autobus za 4 minuty i stwierdziłem , że podjadę do Wejherowa a dalej do domu rowerem z racji tego , że nie zmieściło mi się żarcie w torbie pod ramą a i okazało się że hajsu też tam nie włożyłem :P W sumie dzisiejsza trasa wyszła na spontanie , ale nie było źle . tylko jazda na głodzie to niefajna zabawa :P Następnym razem będzie lepiej ;) No i chyba trzeba kupić drugą torbę na jedzenie , albo pozbyć się jednej dętki.

To0RkaP.png

 

Edit:

 

 

w centrumrowerowe.pl były tylko 2

Reklamowałeś już coś u nich? Bo mi przysłali załamane linki do przerzutek i generalnie mogę je tylko wyrzucić :P Pisałem do nich , ale zanim odpowiedzą to pewnie tydzień minie. 

Edytowane przez Ychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był 3 zakup w tym sklepie (wcześniej opony - przyszły zakręcone w ósemkę ale nieuszkodzone, no i też łańcuchy) i wszystko dotąd było OK. Ceny zwykle konkurencyjne (może Allegro ma czasem lepsze - nie sprawdzałem). Dzisiaj założyłem jeszcze łańcuch HG71 do drugiego crossa ale bardzo ciężko się zaciskał aż skuwacz się wygiął - po długich staraniach jest chyba dobrze. Założenie HG40 to bajka przy tym Deore (albo lepiej? prawie 2 razy droższy od Alivio ale ponoć tylekroć lepszy...)

Na psudoszosówce (opony 23C ale kierownica płaska) dużo łatwiej się jeździ np 48/15 nawet pod lekki wiatr ale zjazd z asfaltu to masakra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wpadło 49 km, roboczo do pracy i z pracy a później wieczorem krótka rundka nad Wisłą. Dotarł też trykot z Ali firmy Racmmer, bardzo fajny, przewiewny, nic nie waży i ma świetny wzór. Mam 182 wzrostu, zamówiłem XL i pasuje w sam raz.

 

Wysłane z mojego Orange Neva 80 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pokręcone z kumplem . bo niedawno kupił rower i chciał pojeździć. Klasycznie cały czas pod wiatr , ale nie było najgorzej. Wpadło trochę więcej niż jest na endo , bo włączyłem je dopiero pod żabką w Wejherowie a wcześniej objechaliśmy jeszcze z kalwarii na Gościcino , także łącznie ze 45 mogło być , ale liczę tylko te z endo , więc 100 km na dwa dni :) 

MhbiGzT.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za jazdą do i z roboty to wymieniłem w przednim hamulcu śrubkę trzymającą klocki na zawleczkę , bo w robocie mamy ich pełno to czemu nie ułatwić sobie życia :P No i oryginalna śrubka była w sumie w średnim stanie jak chodzi o łeb. 

 

Dodatkowo dzwonił do mnie Pan z centrumrowerowe.pl i mówił , że przyślą nowe linki , tylko pewnie dopiero gdzieś koło czwartku dojdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...