Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dawno mnie tu nie było :-( Dziś zdjąłem rower z haka. Dopompowałem powietrza w kołach, sprawdziłem ciśnienie w amorku. Rower wrócił na hak, a ja zrobiłem aktualizację garmina. Jest plan żeby jutro po 299 dniach przerwy wsiąść na rower. Czuję lekką podnietę z tego faktu, ale też lekki niepokój jest z tyłu głowy. Zobaczymy jutro. Trzymajcie kciuki :-)

Edytowane przez siemalysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to są stare i nowe części już skompletowane :) 2/3 tego co na zdjęciu to stare (dokładnie wyczyszczone) a mniej więcej 1/3 nowe.

 

EDIT: nie chciałbyś widzieć tych zużytych części. Może wrzucę kiedyś fotkę do https://www.forumrowerowe.org/topic/185709-humor-kwiatki-z-serwisu-zdjecia/page-17 ;)

Edytowane przez Pidzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupił nowe i do zdjęcia rozmontowal :D W takie serwisy ja bym się nie bawił bo mi się nie chce [emoji14] Dla mnie czyszczenie napędu wraz z demontażem korby potrafi zająć 6 godzin ( rekordowo ) [emoji14] Także takie coś to ze 3 dni bym robił.

 

U mnie w sumie dzisiaj tylko do i z roboty , wieczorem siłownia i niestety więcej roweru nie było. Ostatnio jak po siłowni poszedłem na rower to myślałem , że po drodze zgine [emoji14] Miałem taki ból ciut poniżej żeber , że trzeba było prowadzić [emoji14]

 

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokręcone elegancko dzisiaj. Najpierw prawie 40 km samemu , na powrocie brat dzwonił bo chciał gdzieś pojeździć. Dwie godziny przerwy i potem pokręcone z bratem po Wejherowie. Brat farciarz - zgubił lampkę i jeszcze kapeć do tego [emoji14] Myślę , że łącznie z 50 km dzisiaj wyszło :) No ale pogoda taka , że chce się trochę pojezdzić :) No i do tego w sumie kolejny samochód , z grupy VAG, który wymusił na zjeździe ze sporej góry ... Chyba się na mnie uparli, bo w tym miesiącu to chyba z dziesiąty raz :P482e2e97ee63949f17b915e2e9c2899c.jpg227093e09cabe09da8c237083e659649.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokręcone z kumplem w sumie asfaltowo , ale zawsze to jakaś odmiana. Tym bardziej , że kumpla maszyna to niezły składak i w teren nie ma opcji tym jechać :P Wyszło w sumie ze 40 km praktycznie ciągle asfaltem , jedynie jakieś krótkie dojazdy lakkim terenem. W sumie w weekend poszło łącznie jakieś 90 km , co nie jest takim złym wynikiem :) Jednak zapomniałem dziś o endomondo , więc niezarejestrowane a licznika jakoś nie mam , żeby liczyć każdy kilometr w roku. 

 

Amortyzator już na tyle zluzowany , że zaczyna to być odczuwalne :P Drugi zajechany amor w tym Romecie XD Pod koniec czerwca może uda się wymienić już na coś porządniejszego - plan jest na raidona :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do południa z córcią testowaliśmy jej komunijny prezent - 13,5km ze średnia 15km/h - stała nasza trasa i widać, że większe koło i w końcu możliwość używania przerzutki dało pozytywne rezultaty. Do tej pory średnia była zawsze w okolicach 10-12km/h. Po południu jeszcze 30km po lasach i szutrach, średnia 21,5km/h, kadencja 88rpm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

65 km. i kolejna gleba związana z zestawem SPD.

 

Cóż tak glebisz ? ;) Może zmniejsz siłę wypięcia, będzie łatwiej w ostatniej chwili nogę wyrwać ...

 

Dzisiaj w sumie 122 km, szosa. Najpierw 80, potem "przerwa na lunch" i popołudniem jeszcze 42 :) Dzień zaliczam wobec tego do udanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...