Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Cross90 napisał:

@ChuChu bo chyba nie lubisz jeździć na rowerze😉😂 a poważnie to ja robię setki bo sprawia mi to przyjemność i daje satysfakcję i radość 🤷‍♂️

Jeździć lubię, no ale od kiedy mam drugie hobby, trochę zdystansowałem się do kolarstwa. 

Pojechałem na most Południowej Obwodnicy Warszawy. O 17 miały być pokazy lotnicze. Byłem koło 16:30, więc pokręciłem się po okolicy, jadąc dobry kilometr po drodze z sześciokątnych, dziurawych płyt chodnikowych.

No ale trudno, wróciłem na most koło 16:55. Wiało chyba z 300 km/h, no ale przecież samoloty!

No i tak stałem i oglądałem do 17:25, bo już mi było zimno...

Wodę ogladałem i sylwetki golasów na plaży nudystów, bo ani jednego samolotu nie było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza już mnie ta 370-ka... Zapadki co jakiś czas strzelają.  Mam zapasowe zapadki, to zdjąłem stare i wyczyściłem z syfu tych co to składali i dalem im ostatnią szansę. Wcześniej była breja lepsza niż teraz zdjęciach - kiedyś w tym temacie wrzucałem zdjęcia. Okazało się, że wspomniane czyszczenie nie dało porządnego skutku. Zobaczymy, czy dalej będą strzelać. Jak tak, to zakładam nowe. Jak okaże się, że 3 zapadki się pieprzą po kilku miesiącach, to chyba czas przejść na Ratchet...

20230527_164805.thumb.jpg.8d6bbcbe9d6da87eab8e9e578a4e014a.jpg

20230527_164814.thumb.jpg.0c0453c6cf131cf9c76e5f2fd40e011b.jpg

 

20230527_164833.jpg

Edytowane przez vincek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FigoiFago

Masz podjazd z Zagórza do Sokolca zaliczony? To jest 10 km pod górę, początek taki sobie ale końcówka już dość mocno nachylona. Ja tam wjeźdżam już siłą woli (wcześniej mam jeszcze kilka podjazdów, np. Bogaczowice, Struga, Dziećmorowice). Najbardziej cierpię, jak mnie goście na szoskach mijają na tej ściance na końcu :D

 

To fragment mojego tripa na 300 km - zaznaczony odcinek najbardziej górzysty - okolice Wałbrzycha i Góry Sowie, na dokładkę Tąpadła - wygląda jak zmarszczka.

Niestety nie mam całego tripa w jednym pliku, bo padł mi licznik, kilka kilometrów dograłem jeszcze na nim, a pozostałe 60 - na zegarku.

trip.thumb.png.90d712a4d6672f13185e313daca202b4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i hop, szlif na szosie zaliczony.

Zjeżdzałem w lewo na skrzyżowaniu. Złożyłem się w zakręt, a po chwili obydwa koła odjechały. Przeszlifowałem jakieś 5 metrów. Najpierw lewą nogą, potem prawą ręką.

Jedyna "dobra" rzecz to to, że złożyłem się gdy byłem mocno pochylony. Więc jestem pościerany, ale nie potłuczony.

No i zniszczyłem buty, bluzę i spodenki. W rowerze trochę manetka i owijka. Chyba nic więcej. Chyba...

Bardzo fajnie. Nowy rower, przejechane niecałe 300 km i już upadł mi z lipnego stojaka, a dzisiaj szlif.

Edytowane przez ChuChu
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, FigoiFago napisał:

Sprawdziłem przebieg trasy i nie. 

W niczym to nie umniejsza Twojemu wyczynowi, byłem po prostu ciekaw :)  Jak będziesz w okolicy to polecam, najlepiej taką półpętlę - z Przełęczy Sokolej trochę w dół (niestety dziurawo), potem do góry na Jugowską i z Jugowskiej zjazd do Kamionek - asfalt całkiem dobry, kilka fajnych agrafek. Jechałem już kilka razy, pora na odwrócenie kierunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...