Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.10.2022 o 00:19, JWO napisał:

@Electronite, mogłeś dokręcić te 13km :). Gratulcje.

Będzie czas. Nawet na licznik nie patrzyłem tylko do domu jechałem, puźno byo, na 7 rano do roboty następnego dnia. A jeszcze kapcia w środku nocy złapałem.  Teraz na statku rozruchy robię i w sobote może wrócę do Gbg. Pora deszczowa się zaczyna a do roboty jakoś jeździć trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sobek82: noga jak u kunia - owłosiona i trąci stajnią  🤡

A zegło całe homo w korbie - wygląda jakby gwint przeskoczył...takich cudów jeszcze nie grali, NX miękka maślanka ale gej też nie jakiś hardkorowy platformiak więc jestem zdziwion i smuton.  Ocalała strona otula mocno cały gwint, to nie kwestia wylajtowania materyjału.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

U mnie się wcześniej złożyło "chorobowo -siostrowe", bo siostra przyleciała, a urlopu mało i szkoda ;)
Wynikiem było 10 jazd przez 2 tygodnie - nie wiem czy kiedykolwiek przedtem mi się to zdarzyło, nawet kiedy miałem bardzo dużo czasu.
Na weekend, no cóż, mam nadzieję się wynurzyć 2 razy - jak nie będzie ulewy i trąby powietrznej.
Ogólnie jest szansa na 5 k w tym roku (ostrożne szacunki zakładały 4), co bez dojazdów do roboty, jazdę głównie sobotnio -niedzielną i bez dystansów 100+, jest jak na mnie i moje lenistwo całkiem przyzwoitym przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wk... zdenerwowałem się nieprawdopodobnie. 

Jakiś czas temu, kupiłem sobie zacisk sztycy Accent Exe 31.8 mm, bo to standardowy wymiar pod sztycę 27.2 mm. Potem kupiłem Accent EVO, bo spodobał mi się bardziej. A w tym tygodniu uznałem że skoro wszystko mam marki PRO, to i zacisk będzie pasował.

No i zabieram się za montaż, a zacisk wpada luźno na komin. Wychodzi na to, że rama stalowa ma cieńsze ścianki i jakiś nietypowy wymiar zacisku... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie że tak 😉 ścianki są cieńsze w stali, że też Unia Europejska nie działa od 100 lat to byśmy mieli max dwa wymiary sztyc i obejm, a tak włos się na mosznie Jerzy od różnorodności wymiarów.

Btw u mnie przebieg w tym roku to 345,5 km 🤗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mtalamu napisał:

Nawej tak się jeździ ostożnie to też można się przewrócić. To nie zależy tylko od umiejętności. Kolarstwo to bardzo niebezpieczny sport. Nawet bardzo doświadczeni maja wypadki.  A poza tym, co ci którzy słabiej jeżdża to nie powinni wcale?

Każdy upadek to lekcja. 

Nie załapałeś żartu, prawda? 🙃

A że @abdesign lubi zaliczać gleby, to i jakaś uszczypliwość zawsze wpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...