Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Halyna mam zawał.
A bardziej powasznie se rozebrałem singla w romku, podkładka pod kasetę 10 była mi poczebna 
DSC08384.thumb.jpg.c5f735814c1da0b624ead632b828c370.jpg

a to se kółko zao żyłem do tyłrzutki, drugie

DSC08388.thumb.jpg.40325a46c574e9aa8eb6d469c46020e9.jpg

exstenda do hebelka w piku


DSC08390.thumb.jpg.c598da389074acf37ade72145fbf9be2.jpg

i tak sobie jakoś wieczorek zleciał po położeniu latorośli spać

DSC08389.thumb.jpg.589dd27eaad3b801849c08721dec8051.jpg

Pozdrow'er

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kazafaza napisał:

zabrałem się za kombinowanie felera

A co będzie kombinowane, jeśli łaska?

Ja nasmarowałem swojego stalowego Scotta - na razie w miejscach dostępnych, do kulek wezmę się jednak po urlopie, gdyż ma być trochę jeżdżone i nie chciałbym brać innego roweru.

To wczoraj. Ale nie mogłem napisać bo byłem zajęty. Dziś będę smarował stalowego Treka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servuss, będzie to bezbieg najsamprzód bo akurat takie fajne koła mi się kręcą po garażu i z baraniną na froncie.  Miał być Corner Bar, ze względu na wpuszczany mostek i początkową chęć użycia Magur HS (hydro szczękowe), ale zakupiłem widła z 3cm skoku typu mini-headshok z prostą sterówką.  Zatem moszna kombinerkować z normalnymi mostkami, będzie nieco łatwiej.  W sumie ciekawe jak by wyglądał mariaż hydro klamek od sramka lub szymka z zaciskami HS... Może jakiś bagażnik na przodek.  A w ogóle to jestem super farciarz bo to mój drugi retrobajk z "przydymionym malowaniem" i fioletowym połyskiem na klarze, pierwszy to stary Diamond Back.

A dziś wziąłem się za rower drugorodnego - nowe sznurki, kiera i będziemy kombinować z amorem.  Foty z biforki i afterki nieco później. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłem i przesmarowałem napęd w Treku 850. Na ten moment mam jako tako ogarnięte dwa stalowe retro mtb, które jadą ze mną na urlop :) Z tego powodu więcej dłubałem przy aucie niż rowerach :D Zamówiłem owijkę, bo w Treku rozlazły się ze starości gripy, a do mojego Scotta - druciane koszyki.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...