Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Ja jeszcze gniotę na trenażerze, 

To tak jak ja :) . W Tour de Livingroom przekroczyłem 600km :D . Lockdown chyba szybko sie nie skonczy (pewnie w maju) wiec jeszcze trenażer będzie na tapecie. A pogoda u mnie rowerowa 20-25 stopni i pogodne niebo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skom25 W moim wieku to czlowiek tyje nawet od oddychania :D . Jeszcze mamc co jesc, ale za dwa tygodnie bede gotowal zupe z nogi od kszesla ;) 

Jeszcze nie jest zle, ale niestety przyszlosc nie wyglada optymistycznie ;( 
Jak przestane sie odzywac, to piszcie do Amnesty International ;) 

Edytowane przez JWO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Praca, miłość, przygoda?

Główny motyw to praca. Oczywiście przygoda tez, bo bez ciekawości jak to będzie, nic by z tego nie wyszło. Milosc juz byla (i jest) polska wiec nie miała wpływu ;) Przeprowadziłem się z rodziną, żona i dwójka małych  dzieci. Dzieci dorosły, zrobiły maturę i wróciły do Europy, I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie COVID ;( 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dzięki, ale nie wiem, czy dojechałbym do połowy :icon_wink:
Pewnie sporo zależy od tempa i warunków - w upale bym odpadł, a wlaściwie nawet nie próbował...

Tak przy okazji : jakie żarcie i picie ( rodzaj + ilość ) ?
Ja wczoraj tylko batonik Go ON Energy po 2 g. ( 4 g. jazdy, 20 min. stałem ) + 0.7 l wody ( piszę tylko, bo wiem, że niektórzy wcinają równo i zalewają się litrami ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2022 o 10:03, JWO napisał:

Wczoraj złapałem kapcia... na trenażerze.

Brawo po raz drugi!! Kapeć na trenażerze. Tylko teraz strzeliła. Napompowałem do 100PSI (opona do 103) i przy 40km/h wystrzeliła :D

Zdjąłem dętkę i oponę odnalazłem przyczynę. Kiedyś pękła mi szprycha (kilka tysięcy kilometrów temu), a taśma ochronna się zwulkanizowała, więc wyciąłem w niej otwór (jeżdżę na dętkach) i niczym nie zabezpieczyłem.

1850774389_koloflat.jpg.dc6f01843cce017cd215b981ec3f9bf2.jpg

Co ciekawe, przy innych szprychach widać wgłębienia w taśmie. Niektóre prawie przecięte. Widocznie taśma nie wytrzymuje takiego ciśnienia. ;( . Trzeba będzie zakupić nową. Na razie zabezpieczyłem izolacją :D. Najwyższy czas przejść na mleko :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam 🤬pecha. Drugi raz w tym roku strzeliła mi szprycha, tym razem przy nyplu (sam nypel jest luźny) - w dodatku na tylnym kole, tym które 3 miesiące temu było wymieniane na gwarancji. Noż 🤬 - czy w dzisiejszych czasach naprawdę tyle rzeczy robi się z gównolitu? Najgorsze, że prawdopodobnie przejechałem tak ok. 5-6 km (podczas zjeżdżania z krawężnika o wysokości ok. 1-2 cm usłyszałem dziwny dźwięk, podobny jakby do tego przy przeskakiwaniu łańcucha, choć pewnie to szprycha uderzyła o łańcuch) - zorientowałem się kilkaset metrów od domu spoglądając w czasie jazdy na koło zauważyłem, że koło trochę bije. Mam tylko nadzieję, że to nie stało się wcześniej, bo łącznie zrobiłem ok. 25 km.

Edytowane przez mulek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@mulek1985  Spokojnie, ja ze 3 dychy przejechałem bez szprychy i gitara - pewnie gorzej by było, gdyby strzelały kolejne, ale to już musiałbym mieć podwójnego pecha, albo dużą masę i robić nie wiadomo co. Teraz mam dwie pofalowane szprychy i jeżdżę z nimi już długo, ale mam zamiar w końcu je wymienić (na przeglądzie zerowym zapomnieli, albo olali, mimo że zgłaszałem...) ;)

@KSikorski  Serio, aż tyle ?  To jakieś pit stopy w sklepach musiały być :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...