Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

@KrissDeValnor phi, ja mam najsłabszy sezon chyba do tej pory, całkowicie odpuściłem (więc w tym jednym względzie sytuacja z epidemią poprawia mi humor :P), więc to ja powinienem się zastanawiać czy jestem gotowy :) ile masz drogi na wschodnią część mostu siekierkowskiego?

Edytowane przez mess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa kółeczka po 16,2 km wkoło Kabackiego. Bardzo fajna trasa - mnie bardziej męczy niż Fioletowy. Nawet jakoś szło ale wciąż nie schodzę poniżej 40 min :/ Średnia na pierwszym kółeczku 24 - czyli jak na mnie bardzo nieźle :)

Ludzi niewiele, pieski grzeczne, temperatura fajna, wiatr porządny z północy :)

1492928130_kabaty_keczko.jpg.9bf1587bfd9e2e301431a4e75fa02172.jpg

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ale właśnie południe mnie korci, północ to taka nudna, nietechniczna a zachód i południe to fun, fun, fun ... choć dziś baobab mnie trącił w kierownicę i tak trochę dziwnie się przez moment zrobiło ;D

Brakuje mi kilkunastu sekund. Dziś niestety kilka razy musiałem wyhamować do zera właśnie na tych technicznych ciasnych. Cóż - rodziny z dziećmi mają pierwszeństwo : )

Teraz, mess napisał:

Fioletowy jest nieprzejezdny jako całość, nie jest to też najlepsze co mpk oferuje ;)

A co się stało ? Przecież nie było żadnych ulew :/ Miałem jutro jechać :(

Domyślam się, będę dzielnie podążał twoimi trackami ale jestem po (mam nadzieję) jakiejś infekcji i na razie tak delikatniej, niedaleko :D

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy robimy jakiś forumowy trening okołowarszawski? ;) Coś na zasadzie - @mess jedzie przodem, a my puchniemy próbując go dogonić. :D

A co do tego Kabackiego i baobabów - nie wiem, czy mówicie o tym, o czy myślę, ale jest tam taki fajny fragment, gdzie można zapierniczać, ale trzeba być mega czujnym, bo drzewa się tylko czają na kierownicę. :D Dawno nie byłem w sumie, może w tygodniu wyskoczę na szybką rundę.

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 lat temu Tyler Hamilton - zapiski z dziennika :

30 MARCA
Waga: 63,5 kg (139 funtów)
Tkanka tłuszczowa: 5,9% Sr. moc w watach: 371 Waty
na kilogram: 5,84   hematokryt 43 Hemoglobina: 14,1 Maks. rytm serca: 177 Czas na
Madone: 36:03
31 MAJA
 
Waga: 60,8 kg (134 funty) Tkanka tłuszczowa: 3,8% Sr. moc w watach: 392 Waty na
kilogram: 6,45
[hematokryt]: 50 Hemoglobina: 16,4 Maks. rytm serca: 191 Czas na
Madone: 32:32
 
 

Wow. :) a to chyba ten podjazd :

https://www.strava.com/segments/12424718

Edytowane przez SoloTM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SoloTM napisał:

Tkanka tłuszczowa: 3,8%

Ale musi mu być zimno zimą. :D

Ciekawe, jaki ja mam % tkanki tłuszczowej. Wyszedłem z poziomu 27% w połowie listopada, na początku stycznia miałem już ok. 16% (będąc w 1/3 czasu trwania diety). Muszę zapytać dietetyka, czy mu wirus niestraszny i czy mogę wpaść na pomiary, bo oficjalną dietę już skończyłem.

A tak w ogóle, to odnośnie czego ten post @SoloTM? :P

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TheJW napisał:

A co do tego Kabackiego i baobabów - nie wiem, czy mówicie o tym, o czy myślę, ale jest tam taki fajny fragment, gdzie można zapierniczać, ale trzeba być mega czujnym, bo drzewa się tylko czają na kierownicę. :D

Na pewno o tym - szybko kręto i ciasno :)

Paskudnawy jest leśny kawałek przy Prawdziwka - ale tam już znacznie wolniej, też kilka razy przytarłem ;) 

 

prawdziwka.jpg

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TheJW napisał:

To kiedy robimy jakiś forumowy trening okołowarszawski? ;) Coś na zasadzie - @mess jedzie przodem, a my puchniemy próbując go dogonić. :D

Bez takich proszę :P

Co do wagi i watów, to jak robiłem kurs trenerski miałem okazję poznać Sylwestra Szmyda, robił ten sam kurs :) opowiadał trochę o pro życiu, i mówił, że po którymś ważeniu kazali mu przytyć, bo już miał niebezpiecznie niski procent tłuszczu. Jak z pamięci strzelam to <3%, 62kg, 179cm i ftp w okolicy 380... wspominał też, że to za mało na rywalizację na najwyższym poziomie :) Mówi też, że specjalnych diet nie mieli, a on nigdy z żarciem się nie ograniczał, jedyna zasada jaką stosował to nie jeść po 22 :D

Edytowane przez mess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościłem i musiałem... ;)

image.thumb.png.561df298b0b348e254e9a9a535436128.png

"Na szybko" po pracy. ;) Niecałe 45 km, średnia wyszła 24,5 km/h, ten Jack Rabbit coraz bardziej mi się podoba. :D
Machnąłem sobie "zachodnią część Kazurki" dla rozrywki i przetestowania przyczepności Królika. Dał radę.

Chciałem przejechać, ale nie wiem, jak przebiega ten segment wokół Kabackiego. Jak będę miał chwilę, to poszukam. Chętnie sprawdzę, jaki będę miał czas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci mój - ale ja chyba odrobinę ścinam na krańcu Płn-Zach i jak już się skończy Metro nie jadę wzdłuż torów tylko polem przy lesie. Zaczynam zawsze wjazdem na nasyp za Metrem od strony KEN ale w końcu to nie ma znaczenia. Jadę przeciwnie do wskazówek zegara. Myślę, że przy dobrych wiatrach zrobisz 35 min. na początek. Ja mam biedne 40 min 33 sekundy. 

A, tylko przy Prawdziwka lasem a nie ulicą :D Teraz tam położyli nową nawierzchnię.

 

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wkg napisał:

tylko przy Prawdziwka lasem a nie ulicą

Brzydzę się tymi, co jadą tam ulicą. :/ To tak samo, jak "singiel przy murze", a wszyscy cisną tą szeroką ścieżką 3m obok właściwego singla przy murze. :D Niektórzy z czołowych miejsc na tym segmencie pewnie nawet nie wiedzą, że ten "prawilny" jest przy samym murze. ;)

Zaraz zobaczę, coś mi podesłał. Ale na Stravie chyba nadal można wyszukiwać segmenty, nie? Tylko z tego co pamiętam, to jakoś średnio działało.

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Najpierw wczorajsza treść, bynajmniej nie żołądkowa :no:
TheJW

27% to już chyba tylko wypasione foczki :icon_wink:

Ja mam naturalnie mało - kiedyś na wadze w aptece było 11% ( nie wiem na ile to było zgodne z prawdą, ale zgaduję, że 15% nie przekraczam ) ;)

Teraz dzisiejsza :
Też
mam Rabbita - z tyłu póki co, choć w szafie leży drugi ( dostałem nowy komplet EPS od kolegi ).
Jeżeli chodzi o południowo - wschodni fragment skrajem lasu/ lekki slalom między drzewami, to jest to segment B3 i tam też większość odbija w prawo na szuter przed samym końcem ( obczaiłem ze 2 -3 gości, którzy jechali do końca lasem i wykręcili ok.27 km/h średniej - szacun, bo ja na granicy niewiele przekroczyłem 23 i mam 4:19 )...


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat przy tym dookoła Kabackiego to pewnie nikt nawet nie bierze pod uwagę jechania przy murze. Też by mi się nie chciało kombinować. Mówię o robieniu tylko tego konkretnego segmentu przy murze. Trening niektórych polega tylko na tym, że włączają sobie Live Segments i cisną tylko tam, gdzie one są. ;) Oczywiście jak się da przyciąć w ..., to tną bez skrupułów. Tylko co to za satysfakcja? :D

Teraz, KrissDeValnor napisał:

to jest to segment B3

Hm...to ja nie wiem, jak ja dzisiaj jechałem, że go nie mam na liście.

edit: sprawdziłem i wg. Stravy jechałem go tyko 2 razy w życiu - raz 24,2 km/h, raz 19 km/h. Ciekawe, bo jak patrzę na mapę, to pokrywa się z tym jak jeżdżę.

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...