Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

A ja nie lubię takich temperatur ( u mnie było około 30 stopni ) i żegnam upały z radością - mam nadzieję, że już nie wrócą, bo jednak kiepsko się kręci w tej zupie i to mimo chowania się w lesie ( dzisiaj 52 km ).
Lubię za to przedział 15 - 20 stopni i na to czekam z utęsknieniem :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W sobotę 62km, wczoraj 47km, dziś niestety tylko 20km. To trzeba mieć pecha do kwadratu - złapać 5cm gwoździa w lesie i mieć na zapas nową dętkę z dziurą. Po 7,5km spaceru dorobiłem się dwóch pęcherzy na piętach jak 5zł. Dobrze że szwagier poratował i przyjechał po mnie bo nie wiem jakby się to skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Sansei6
Wydaje mi się, że podczas wichury żadne drzewo nie jest "bezpieczne", a jak wieje, to najlepiej schować się w lesie ;)

FigoiFago
Mam nadzieję, że ta budowa była legalna :icon_wink:

provayder
Kurde, to Ty bez roweru się możesz wykończyć na amen :icon_lol:

U mnie wczoraj ok. 60 km po lasach, w bardzo dobrych warunkach - 20/19 stopni, sucho, ale nie pyląco, więc nogi właściwie czyste, a jakieś suche piachy i szutry po drodze były ( rower tylko trochę przykurzony ).
W sobotę się jakoś nie mogłem zebrać, ale za to planuję wykorzystywać w tygodniu pogodne wieczory na jakieś szybkie 40 - tki ( cokolwiek to znaczy :icon_cool: ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, provayder napisał:

To trzeba mieć pecha do kwadratu - złapać 5cm gwoździa w lesie i mieć na zapas nową dętkę z dziurą. Po 7,5km spaceru dorobiłem się dwóch pęcherzy na piętach jak 5zł.

Dlatego przeszedłem na mleko i nie żałuję : ) Nawet łatki nie pomogą jak w oponie siedzi jakieś niewidzialne małe świństwo.

Teraz, KrissDeValnor napisał:

tygodniu pogodne wieczory na jakieś szybkie 40 - tki

Tylko się nie przywiązuj : ) Bo będziesz jak ostatni wagon w odjeżdżającym pociągu :/

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KrissDeValnor oj tam od razu wykończyć :D Po prostu łapię każdą okazję do pokręcenia, choć przyznam, że im bliżej końca roku tym bardziej odczuwam przetrenowanie :P

@wkg pomysł warty rozważenia, choć miałem epizod, że rozciąłem RaceKinga na boku ok 1,5cm (rozdarta opona) i nie wiem czy mleko by to uszczelniło. Spacer miałbym chyba podobny. Póki co opona podklejona łatą od środka i jakieś 7kkm na niej już zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział zimę :D

/edit

Dzisiaj 64 km ( asfalt + szuter mix ) 600 m w pionie, tylko ta temperatura.. wyjeżdżałem było 8 stopni ( w słońcu ) zrobiło się 10 w ciągu mniej niż godziny, a  w połowie trasy zaszło słońce i zrobiło się 6 stopni. ( kurtka optymalna dla 7-9 stopni - wąski zakres - 10 stopni już ręce się zaczynają lekko gotować, a 6 stopni już lekko chłodno. Na granicy komfortu - ale za 30 pln na wyprzedaży w  Lidlu to nie ma co narzekac ;)

Edytowane przez SoloTM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...